Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎03-10-2012
0

Numar restrictionat

Astazi mi-am cumparat o cartela , iar la o ora dupa ce am dat-o in folosinta mi s-a intrerupt convorbirea si imi spune ca am numarul restrictionat si ca serviciul este indisponibil.Am incercat sa sun la *222 sa vorbesc cu un operator , dar nici asta nu s-a putut, serviciul fiind indisponibil.Cum pot sa il deblochez?

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: Numar restrictionat

Salutare pmsg si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, intr-un mesaj privat numarul tau de telefon pentru a putea face verificarile necesare.

Multumesc,

Cristina

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Buna,

Ti-am lasat un mesaj privat. Te rog sa imi confirmi daca acum functioneaza cartela.

O seara faina!

Multumesc,

Cristina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-10-2012
0

Astazi mi-am cumparat o cartela , iar la o ora dupa ce am dat-o in folosinta mi s-a intrerupt convorbirea si imi spune ca am numarul restrictionat si ca serviciul este indisponibil.Am incercat sa sun la *222 sa vorbesc cu un operator , dar nici asta nu s-a putut, serviciul fiind indisponibil.Cum pot sa il deblochez?

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "neculaeionut",

Te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza pentru a putea face o serie de verificari. 

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-10-2012
0

salut scuzama dar nam mai facut asta niciodata pe ce numar iti trimit sms-ul? 

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

@neculaeionut a scris:

salut scuzama dar nam mai facut asta niciodata pe ce numar iti trimit sms-ul? 

Salut

Trebuie sa trimiti un mesaj privat cu numarul in cauza,nu de pe numarul acela

Se trimite mesaj privat in felul urmator.

Click pe numele sau  de utilizator  ,click pe "Trimite un mesaj privat acestui utilizator"

Editezi mesajul si gata.

Selection_065r.png

Ionut

Vodafone
Nou venit
Înregistrat: ‎11-01-2013
0

Cand sun pe cineva imi zike numar restrictionat?Ce fac?????

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna BIBIZUU si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat cu mai multe detalii despre aceasta situatie pentru a te putea ajuta cu un raspuns complet. Sa incluzi in informatii numarul tau de telefon si numarul/numerele pe care le apelezi si primesti aceasta eroare.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si in fereastra care se va deschide vei avea aceasta posibilitate.

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Nou venit
Înregistrat: ‎15-01-2013
0

Salutare . aceeasi problema o am si eu. Nu pot fi apelat ,nu pot efectua apeluri , nu pot trimite mesaje si nici la *222 nu pot apela ,cum imi recomanda robotul. ce este de facut? am cartela de mai putin de 24h.