Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
Soluţie acceptată

O mica problema la o cartela a bunicii mele

[ Editat ]

Buna ziua ! A venit bunica mea pe la mine astazi si am vrut ca sa ma uit cate minute mai are cartela si am la *123# si ok,adica tasta de apel,imi da mesaje tot dar nu scrie mai nimic in aceste mesaje,imi scrie doar atat : Linket :1/2 si Linket 2/2 doar atat scrie.  Ce este de facut in acest caz ??

Daca se poate sa ma rezolvati repede pentru ca bunica mea trebuie sa plece acasa peste vreo 30 min.......

Oferta ei pe cartela este cea noua de acum, iar telefonul ei este un nokia 1100.

Asteptam un raspuns !!  Va multumim !!!

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: O mica problema la o cartela a bunicii mele

Buna Florin,

Am redirectionat mesajul tau cate departamentul tehnic. Ti-am trimis intr-un mesaj privat numarul de inregistrare.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Cristina

Membru cu acte în regulă

Buna Cristina_M ! Va multumesc mult pentru ajutorul acordat !!! Aveti si de la mine un mesaj privat .

O zi frumoasa sa aveti incontinuare !!! 

Highlighted
Membru cu acte în regulă

Buna ziua ! Mai vad inca o chestie cam ciudata pe contul bunicii mele la sectiunea Detaliere apeluri la apelurile nati............/inter..............adica ii apare ca si cum ar avea tot 75 min nati...../ inter..........oare de ce ii apare asa ?????

Uitati v-am atasat si o imagine ca sa vedeti despre ce este vorba. Va multumesc pentru tot !!!

O duminica placuta va doresc !!!

Înţelept
Postări: 113
Înregistrat: ‎24-07-2012

Buna Florin,

Pentru verificari, te rog sa-mi trimti prin mesaj privat, numarul de telefon al bunicii.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Andra.

Înţelept

Buna Florin,

Ti-am trimis un mesaj privat cu clarificarile necesare.

Pentru suport, iti stau la dispozitie!

Multumesc,

Andra.

Membru cu acte în regulă

Multumesc mult domnisoara Andra-Maria pentru informatiile date ! O sa revin in scurt timp cu mai multe detalii .

O zi buna va doresc !

Înţelept

Cu placere, Florin!

O seara buna!

Multumesc,

Andra.

Membru cu acte în regulă

[ Editat ]

Buna ziua ! Revin cu informatii. A venit bunica mea pe la mine si i-am bagat cartela sim in alt tel....... am format *123# de pe tel.......acela si am primit mesajul corect,adica cate min.....in retea are,cate min.....nati......../inter........are si toate cele......cate min....... are in grupu de prieteni. etc.......

Deci domnisoara Andra a avut perfecta dreptate si de data aceasta,adica ma pus domnisoara Andra sa-i incerc cartela sim a bunicii mele si in alt tel..... ca poate sa fie din cauza tel.......ei si chiar asa este, este din cauza tel........binicii mele nu poate sa-i afiseje mesajele primite de la *123#  cu infomatiile activate........pe cartela.

Acum stiu sigur de ce il scrie in mesaje  Linket :1/2 si Linket 2/2 pentru ca nu poate tel...........sa-i afiseje mesajele corecte. 

Oricum va multumesc fffffff mult pentru ajutor !!! O zi buna va doresc !!!

Înţelept

Cu placere, Florin!

O zi minunata iti dorim.

Multumesc,

Andra.