Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: O mica problema pe contul meu

[ Editat ]

Salutare!

Rog un moderator ,cand este disponibil sa verifice si contul meu.Incerc in "Modifica datele contului meu",sa schimb parola si nu reusesc.Cand apas butonul "Modifica",imi apare browser urmatoarea secventa:

eroare.jpg

Multumesc!

Ionut

Vodafone
Colaborator debutant
Postări: 45
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Salut Ionut ! Ce browser folosesti,eu asi zice sa incerci sa instalazi programul java si cred ca va mege dupaia.Emoticon care face cu ochiul

Succes ! 

Membru VIP
0

[ Editat ]

Buna Gica!

Ultima versiune de Java(versiunea 6 update 31) este instalata deja,dar nu cred ca este vorba despre o aplicatie desktop,ci despre  una de server

Folosesc  Internet Explorer 8,Mozila Firefox 10 si Google Chrome 17.Am incercat schimbarea parolei in cele 3 browsere,dara fara rezultatul dorit.Doar aceiasi pagina informativa ca in screenshot-ul de la postarea anterioara

Multumesc!

Ionut

Vodafone
Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012

Salutare micutuljhon,

Te rog sa imi trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj personal. Nu inteleg de ce apare eroarea respectiva, insa o vom rezolva.

Multumesc, Paul

Membru VIP
0

Salut Paul.

Am trimis mesajul.

Multumesc!

Ionut

Vodafone
Membru VIP

Salutare!

Cu privire la problema postata anterior(4 mesaje mai sus),amintesc ca am gasit rezolvarea.

Am folosit Ubuntu 11.10 ca sistem de operare in cadrul caruia cu Mozilla Firefox,am accesat "Contul meu" in MyVodafone.Aici am reusit sa schimb parola fara probleme.

Paul a scris:

"Salutare micutuljhon,

Te rog sa imi trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj personal. Nu inteleg de ce apare eroarea respectiva, insa o vom rezolva.

Multumesc, Paul"

Asemeni moderatorului Paul,nici eu nu inteleg de ce in Win 7 apare eroarea respectiva,dar ce mai conteaza acum,cand dispun de solutia de rezerva.

Multumesc!

Ionut

Vodafone
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎28-03-2012
0

buna seara,

am si eu o mica problema, la contul meu nu pot sa vad ofertele, imi zice de ceva timp ca exista o cerere in asteptare, va rog sa ma ajutati

Membru de onoare
Postări: 1.749
0

Buna hartopzenin si bine ai venit pe forumul nostru!

Am nevoie de mai multe detalii legate de situatia descrisa de tine. Este vorba de MyVodafone?

Imi poti lasa, te rog, intr-un mesaj privat, numarul de telefon si eventual un print screen cu eroarea intampinata?

Orice informatie imi oferi este de folos. Astept mesajul tau privat.

Multumesc,

Irina.

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎28-03-2012
0

am trimis mesaj privat

Membru de onoare
Postări: 1.749
0

Buna hartopzenin,

Dupa cum ti-am transmis si in mesaj privat, verificam cele semnalate in contul de MyVodafone si revin la tine cu raspuns atunci cand il am.

Multumesc frumos,

Irina.