Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Colaborator debutant
Postări: 30
Înregistrat: ‎06-04-2013
0
Soluţie acceptată

O noua oferta

Salutare! Emoticon fericit

De curand am auzit ca aparut o noua oferta de telefon gratis daca incarci o cartela de 3x cu o anumita valoare!

as vrea sa stiu daca e adevarata si ce valoare trebuie sa incarc! Emoticon indiferent

MULTUMESC!

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Re: O noua oferta

Buna AlexAvram,

Imi poti oferi, te rog, mai multe detalii legate de aceasta oferta?

Multumesc,
Alexandra

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Salutare!

Ce ziceti de  un serviciu Vodafone Phone Credit?

Asta este ce-si doreste AlexAvram.

Pentru fiecare reincarcare efectuata de minim 4 euro credit se primeste un bonus.Oricum,bonusul ala nu ajunge sa fie folosit.Prin serviciul amintit bonusul se poate pune deoparte ,pentru a-l putea utiliza la cumpararea unui nou telefon,dupa efectuarea unui numar de reincarcari.

Serviciul acesta exista la Orange(se numeste Orange Phone Credit),iar  AlexAvram cred ca acolo a luat cunostinta de el.

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna Ionut,

Iti multumim pentru sugestie!Emoticon fericit

Seara faina!

Membru VIP
0

Buna Roberta,

Multumesc si eu de luare aminte.

Serviciul asta ar face din cartela...Cartela Cartelelor+  Emoticon fericit

Vodafone
Sfătuitor
Postări: 83
Înregistrat: ‎04-07-2012
0

[ Editat ]

@alexavram ,  "oferta" de care mentionezi... platesti 15 euro si ai 3  luni activa gratuit oferta de 5 euro plus telefonul care iti ramane "moca".

cum este stimati moderatori? slab... (stiti voi ce vreau sa spun) Emoticon fericit

Membru VIP
0

Nu la pachetul prepaid respectiv face Alex referire.Sau,cel putin,nu reiese din solicitarea lui.

Acela este un pachet deja configurat,care nu are legatura cu reincarcarile efectuate de client pe contul sau de abonat.

Vodafone
Sfătuitor
0

el a intrebat ceva simplu ii trebuia un raspuns tot la fel de simplu... nu conteaza ca ala este nu stiu ce pachet si bla, bla... deci?
Membru VIP
0

[ Editat ]

Reincarca tu de 3x CARTELA si daca primesti pentru asta,ulterior,un pachet din ala,iti mai cumpar eu unul.  Emoticon fericit

Oferta de achizitie a pachetului prepaid nu este noua.A prins "paianjeni" de cand figureaza in eshop.

Raspunsurile se dau in mod clar,pentru solicitari clare.

Vodafone
Sfătuitor
0

se pare ca astazi nu e ziua ta, nu ai inteles nimic din ce am spus eu Emoticon fericit
omul a intrebat daca exista (pe orice cale) vreun pachet cu telefon, pachet cartela, plata in avans, sau cum vrei tu, in vodafone posibilitatea de a cumpara/reincarca o cartela si sa primeasca tel gratuit.

eu am recomandat pachetul prepaid cu 15 euro din care reiese ca are 3 luni activata o optiune si telefonul ii ramane moca. e greu ?