Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: O noua oferta

[ Editat ]

@AlexAvram a scris:

Salutare! Emoticon fericit

De curand am auzit ca aparut o noua oferta de telefon gratis daca incarci o cartela de 3x cu o anumita valoare!

as vrea sa stiu daca e adevarata si ce valoare trebuie sa incarcEmoticon indiferent

MULTUMESC!

Intr-adevar,este cum zici tu.  Emoticon fericit)

Trebuie sa reincarce cu 5 euro, de 3 ori ,si va primi un Samsung Galaxy E1200 gratis. Cum de nu mi-am dat seama!?  Emoticon foarte fericit

"cum este stimati moderatori? slab... (stiti voi ce vreau sa spun) :smileyhappy:"

Foarte bine ca ai recomandat pachetul.Il consider un  deal bun.Dar de la a recomanda,pana la afirmatia de mai sus,este cale lunga si nejustificata.

Vodafone
Sfătuitor
Postări: 83
Înregistrat: ‎04-07-2012
0

cu placere Emoticon fericit
Colaborator debutant
Postări: 30
Înregistrat: ‎06-04-2013
0

Dar un nokia nu se poate lua?

eu acum intreb!ca vreau sa ii schimb telefonu lu mama si vreau un nokia 100!am avut eu un samsung si mi-a facut probleme!asa ca m-am mutat definitiv la nokia! Emoticon fericit

Membru VIP
0

[ Editat ]
Membru VIP
0

Se pare ca da.Emoticon fericit

Vodafone
Membru de bază
Postări: 191
Înregistrat: ‎15-03-2012
0

oricum o luati tot 15 euro costa samsung e1200, Acum ceva timp era 13,5 cu nu stiu ce extraoptiune inclusa timp de 3 luni, da e bine ca livrarea e gratis.
Highlighted
Membru VIP

Bag si eu in cos un Samsung E1200.  Din perspectiva serviciilor incluse este un deal bun.Mai ales ca extraoptiunea poate fi activata pe un alt numar.

Vodafone