Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Oferta7 serviciu incomplet

Buna seara. Am o problema legata de Oferta7. Azi am activat-o insa in loc de 3000 de unitati cu "ce vrei tu" am primit doar 700. Am fost la centrul vodafone unde am reincarcat cartela si nu m-au ajutat deloc cei de acolo, mi-au zis ca sunt inscris in YOU, insa eu am facut asta niciodata. E a doua luna cand patesc asta si as vrea ca cineva sa imi rezolve problema sau ma mut pe alta retea. Si as vrea sa primesc raspunsul aici, si nu sa fiu trimis pe CHAT unde am incercat in zadar sa vorbesc cu cineva.

Highlighted
Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Re: Oferta7 serviciu incomplet

@golomozgeorge a scris:

Buna seara. Am o problema legata de Oferta7. Azi am activat-o insa in loc de 3000 de unitati cu "ce vrei tu" am primit doar 700. Am fost la centrul vodafone unde am reincarcat cartela si nu m-au ajutat deloc cei de acolo, mi-au zis ca sunt inscris in YOU, insa eu am facut asta niciodata. E a doua luna cand patesc asta si as vrea ca cineva sa imi rezolve problema sau ma mut pe alta retea. Si as vrea sa primesc raspunsul aici, si nu sa fiu trimis pe CHAT unde am incercat in zadar sa vorbesc cu cineva.

Buna,

In vederea rezolvarii acestei solicitari, te rog sa accesezi CHAT-ul Vodafone sau poti suna la numerele de telefon afisate aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/suna-ne/index.htm.

Multumesc!