Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-11-2016
0

Op de 5 euro, activata impotriva vointei mele, nu pot cere creditul inapoi, valabila 3 zile

Am un numar de vodafone cu urmatoarea problema.

Mult timp am avut optiunea de 5 euro, iar acum vreo cateva zile, inainte sa-mi expire optiunea, am dezactivat-o pentru a activa la un moment dat optiunea de 6 euro. Am mai facut si alte dati aceasta schimbare si a mers bine.

Am reincarcat cu 6 euro, si automat s-a activat optiunea de 5 euro. Am incercat sa cer creditul inapoi cu 579, dar nu merge. Interesant este ca in mesajul cu optiunea de 5 euro de la *123# imi apare ca respectiva optiune expira la 29.12.2016, ca ulterior sa-mi scrie ca expira la 02.12.2016. Deci optiune de 5 euro, activata impotriva vointei mele, nu pot cere creditul inapoi, si valabila 3 zile?

Highlighted
Membru
Postări: 34
Înregistrat: ‎18-11-2012
0

Re: Op de 5 euro, activata impotriva vointei mele, nu pot cere creditul inapoi, valabila 3 zile

Nu se poate recupera prin sms, am incercat si eu de vreo 3-4 ori intr-un an.Acel sms vine cu eroare pt ca acestia au dezactivat de la ei din server sa nu se faca automat recuperarea celor *** $  ( de unde stiu Emoticon fericit )
Daca ii suni si le explici iti da creditul inapoi fara nicio problema.