Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎22-11-2013
0

Optiunea activata nu seamana cu promotia

Doresc si eu sa imi explice cineva ce contine cu adevarat optiunea FLEXI 6 si de ce cand se cer  informatii la *123# apar informatii total diferite decat ceea ce scrie in promotie? Eu am activat aceasta optiune si imi arata ba ca am 3000 min in retea,200 nationale/internationale,200 mb dar cand vorbesc nu se scade nimic ba ca am nelimitat in retea.Care este realitatea ca este o contradictie totala intre ce scrie pe site,ce se spune la *222 si *100#.Unde sunt cele 300 min nationale si internationale si cei 400 mb promisi si nelimitat in retea? Optiunea este activata pe 20 noiembrie.Astept o rezolvare.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Re: Optiunea activata nu seamana cu promotia

Buna Mr-Andrei si bine ai venit pe forum!

Te rog sa-mi oferi numarul in cauza printr-un mesaj privat pentru a verifica situatia mentionata. Pentru detalii legate de ofertele curente, poti accesa link-ul: https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/cartela-vodafone/oferte-promotionale/index.htm#t...

Multumesc,
Alexandra

Consultant
Postări: 95
Înregistrat: ‎10-06-2012
0

Si eu am patit la fel. Aveam optiunea TOTAL5 si am activat acum optiunea MINI5 de pe MyVodafone si surpriza, in loc de nelimitat am 2000 min/sms in retea. De ce?

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna iradu2004,

Lasa-mi un mesaj privat cu numarul in cauza pentru a verifica si a-ti oferi informatiile solictate.

Seara buna,
Alexandra

Membru de bază
Postări: 191
Înregistrat: ‎15-03-2012
0

[ Editat ]

''Sunt eligibili clienţii noi sau existenţi care în perioada 15 noiembrie 2013 – 10 ianuarie 2014 activează sau reînnoiesc una din extraopţiunile lansate în portofoliul din 1 noiembrie 2013. De asemenea, beneficiul se acordă automat şi clienţilor care reînnoiesc una din extraopţiunile din portofoliul lansat la 28 mai 2013 (Total 5, Nelimitat 6, Voce 6, Total 7, Nelimitat 8, Total 9, Total 12, Total Zonga.''

La ce Extraoptiuni ai pe cartela nu merita sa iti faci abonament.

Trebuie sa renunt la abonament. Emoticon foarte fericit

Consultant
0

Am inteles care-i treaba. Promotia e cam mincinoasa. Nu ai minute nelimitate decat pe o perioada 

redusa. La Info Cost iti apar numarul de minute in retea conform cu adevarata specificatie a optiunii doar 

ca nu se consuma.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Imi poti spune ce anume te-a determinat sa crezi ca aceasta promotie nu este corecta? 

Claudiu

Consultant
0

Pentru ca de fapt caracteristicile optiunii mini5 sunt :

5€ Mini 5

2000 minute/SMS-uri în rețea
100 + 100 minute/SMS-uri naţionale şi internaţionale
50 MB

nicidecum :

5€ Mini 5

NELIMITAT minute/SMS-uri în rețea
100 + 100 minute/SMS-uri naţionale şi internaţionale
50 MB

Caracteristicile nelimitate sunt pe perioada redusa. Asta nu e mentionat nicaieri...

Optiunea e prezentata ca si cum caracteristicile nelimitate sunt valabile pe toata 

perioada de valabilitate a optiunii ceea ce e FALS!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Odata cu lansarea promotiei Nelimitat in retea,s-a facut publica informatia,pe forum.

Informatia de mai sus se gaseste si in meniul info "Bine de stiut" ,de aici.

Vodafone
Consultant
0

De ce nu s-a facut publica pe pagina principala ?