Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎27-01-2017
0

Buna ziua! Cu doua luni in urma am primit pe un numar pe...

Buna ziua!
Cu doua luni in urma am primit pe un numar pe care il foloseam ocazional pentru s primi apeluri o optiune gratuita in prima luna, cu 50 minute nationale si 500 retea pentru 1 euro, prima luna gratuit. Am decis sa pastrez optiunea si urmatoarea luna aceasta a fost reinnoita pentru 1 euro, asa cum era scris in sms-urile primite. Ce este total ciudat edte ca dupa inca o luna optiunea a fost dezactivata, fara nici o motivare, am solicitat un raspuns si de la relatii clienti prin chat din aplicatia myvodafone, si mi s-a spus ceva de genul ca optiunea respectiva este scoasa din portofoliu, nu mai stiu exact. Asadar t total aiurea sa primesc pentru o luna optiunea in mod gratuit, apoi inca o luna sa platesc pentru ea, apoi sa se dezactiveze din senin.
Highlighted
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Re: Buna ziua! Cu doua luni in urma am primit pe un numar pe...

@adlx a scris:
Buna ziua!
Cu doua luni in urma am primit pe un numar pe care il foloseam ocazional pentru s primi apeluri o optiune gratuita in prima luna, cu 50 minute nationale si 500 retea pentru 1 euro, prima luna gratuit. Am decis sa pastrez optiunea si urmatoarea luna aceasta a fost reinnoita pentru 1 euro, asa cum era scris in sms-urile primite. Ce este total ciudat edte ca dupa inca o luna optiunea a fost dezactivata, fara nici o motivare, am solicitat un raspuns si de la relatii clienti prin chat din aplicatia myvodafone, si mi s-a spus ceva de genul ca optiunea respectiva este scoasa din portofoliu, nu mai stiu exact. Asadar t total aiurea sa primesc pentru o luna optiunea in mod gratuit, apoi inca o luna sa platesc pentru ea, apoi sa se dezactiveze din senin.

Buna!

In ceea ce priveste solicitarea ta, te rog sa ne contactezi prin una din variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm

Georgiana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎07-01-2018
0

Re: Optiuni cu 1 si 2 EURO care ofera minute si in retea si nationale

eu am optunea cu 3 euro.1000 de minute si sms in retea 60 de min nationale .am trimis sms la 321cu mesaj oferta3