Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012
Soluţie acceptată

Optiuni cu 1 si 2 EURO care ofera minute si in retea si nationale

[ Editat ]

Am vazut ca sunt tot mai multi useri care intreaba in diferite topicuri de optiuni sub 5 EURO care sa ofere minute si in retea si nationale.

Exista astfel de optiuni dar nu sunt facute publice asa tare!!!

1.)  Optiunea cu 100 minute in Vodafone si 10 minute nationale cu 1 EURO/luna se poate activa prin trimiterea unui SMS cu textul 110 la numarul 321. Optiunea se reactiveaza timp de 3 luni dar se poate dezactiva la *100# de la optiuni active. Daca doriti sa pastrati optiunea, dupa cele 3 luni, poti trimite din nou SMS la 321 cu textul 110

2.)  Optiunea cu 300 minute in Vodafone si 20 minute nationale cu 2 EURO/luna se poate activa prin trimiterea unui SMS cu textul 20 la numarul 321. Optiunea se reactiveaza timp de 3 luni dar se poate dezactiva la *100# de la optiuni active. Daca doriti sa pastrati optiunea, dupa cele 3 luni, poti trimite din nou SMS la 321 cu textul 20

3.) Optiunea cu 400 minute si SMS-uri in Vodafone si 20 minute nationale cu 4 EURO/luna se poate activa prin trimiterea unui SMS cu textul 420 la numarul 321. Optiunea se reactiveaza timp de 3 luni dar se poate dezactiva la *100# de la optiuni active. Daca doriti sa pastrati optiunea, dupa cele 3 luni, poti trimite din nou SMS la 321 cu textul 420

Daca mai stiti si altele care ofera si minute in retea si minute nationale care nu sunt facute publice la *100# sau la *222 sa le postati aici si eu o sa editez prima postare si o sa le pun in ea ca sa fie mai la vedere, fiind prima postare.

Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Re: Optiuni cu 1 si 2 EURO care ofera minute si in retea si nationale

Esti sigur ca aceste extraoptiuni sunt valabile acum pentru activare si sunt disponibile pentru toti utilizatorii prepay? Am incercat sa le gasesc pe site si nu apar.

Poate ne ajuta si un moderator in acest sens.

Multumesc

Înţelept

Aceste optiuni, dupa cum am scris NU SUNT FACUTE PUBLICE PRIN NICIO MODALITATE(*100#, *222 sau vodafone.ro)

Le poti activa doar cu modalitatea descrisa de mine adica prin SMS la 321 cu textul 110 pt optiunea cu 1 EURO sau SMS la 321 cu textul 20 pentru optiunea cu 2 EURO. Resursele care sunt incluse in optiune sunt scris la prima postare.

Înţelept

O astfel de optiune am activat acum o saptamana si sunt valabile pentru orice SIM PrePay de voce.

Membru cu acte în regulă
0

Multumesc pentru informatii. Chiar ma intereseaza.

Sunt surprins ca moderatorii nu considera oportun sa ne ajute cu informatii privind existenta unor extraoptiunicu o valoare sub 5 euro. Aveam o impresie mult mai buna despre moderatori.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna sirtius,

Forumul acesta este o comunitate in care userii se ajuta unii pe altii. Moderatorii intervin in cazul in care informatiile oferite sunt eronate, incomplete, lipsesc ori este vorba de o solicitare care poate fi rezolvata doar prin intermediul nostru. In cazul de fata nu a mai fost nevoie de un raspuns din partea noastra.

Te asigur de faptul ca urmarim activitatea de pe forum si nu lasam solicitari nerezolvate sau intrebari fara raspuns.

Multumesc,

Irina

Înţelept

[ Editat ]

Dar atunci in acest topic de ce Irina nu a spus ofertele prezentate de mine? Atunci Irina i-a spus lui Gica niste oferte foarte dezavantajoase la acelasi pret cu cele prezentate de mine. Daca tot este pentru a ajuta oamenii de ce Irina nu a prezentat toate ofertele, inclusiv cele prezentate de mine? M-am mai uitat in cateva subiecte asemanatoare si am mai vazut moderatori spunand de anumite oferte sub 5 EURO mult mai dezavantajoase fata de cele prezentate de mine, la acelasi pret de 1,2 sau 3 EURO.(sper ca nu am jignit pe nimeni dar este adevarat) Si atunci, in aprilie existau acele oferte prezentate de mine (existau de mai demult din aproximativ septembrie 2011)

Untitled.png

Înţelept

Atunci in acel topic userul Gica i-a cerut Irinei activarea optiunii prezentate de Irina, optiunea care era doar cu 100 min in retea la 1 EURO.

De ce Irina nu a postat optiunea cu 1 EURO care includea pe langa cele 100 minute in retea si 10 nationale si a preferat sa o posteze pe cea mai dezavantajoasa? Untitled556.png

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎19-07-2012
0

E nu inteleg ceva.... si pentru ca  sunt foarte interesata de o astfel de extraoptiune vreau sa ma ajutati cu informatii extra. Oferta este publica, scrisa undeva? Am cautat pe site si nu gasesc nimic Emoticon trist . O sa incerc si eu sa activez extraoptiunea asta sa vedem daca pe numarul meu merge. Am avut in trecut o extraoptiune de 4 euro cu 400 min vf, 400 sms si 40 nat, dar pe care din pacate (din greseala mea) am pierdut-o si nu stiu daca se mai poate activa. As fi interesata daca se mai poate activa si cum.

Highlighted
Membru cu acte în regulă

Ma bucur ca postarea mea a reusit sa conduca la reactia unui moderator Emoticon LOL.

Acum sa adresez si o intrebare cat mai explicita: Unde se pot gasi informatii despre toate extraoptiunile ce se pot activa la prepay? De ce aceste extraoptiuni valabile sunt secrete? Daca nu ar fi fost postate aici, nu am fi stiut de ele.

Multumesc si sper sa primesc raspuns la intrebarile precedente. Mai sper ca aceste intrebari sa nu fie interpretate ca un atac personal (cum au fost din nefericire interpretate alte postari ale mele de catre un anumit moderator); doar doresc niste informatii.