Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.699
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Optiuni cu 1 si 2 EURO care ofera minute si in retea si nationale

Ieri am activat de proba optiunea  de un euro cu 100 minute vdf si 10 minute nationale.A functionat.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████

Media Ionut Emoticon fericit

Membru VIP
0

Salut!

Pentru cei care trec pe aici,la cele doua extraoptiuni amintite de VF_Bogdan,se mai poate adauga una adusa la cunostinta de Sorina,aici.

"...exista una cu 4 euro in care iti da 400 de minute si 400 de mesaje in retea si 20 de minute nationale.Poti sa ti-o activezi trimitand mesaj : 420 la numarul 321 ."

Ionut

Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎04-10-2012
0

Alina-Elena a scris:

Salutare,

Referitor la extraoptiunile discutate de catre voi, doresc sa mentionez ca noi promovam extraoptiunile din promotia actuala, dar in acelasi timp nu impiedicam clientii in a-si activa si alte optiuni disponibile.

Multumesc,
Alina

Nu impiedicati clientii,dar nici nu le faceti cunoscute.Pe site nu se scrie nimic si nici la *100#.Noroc cu clientii de pe forum.

Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎04-10-2012
0

VF_Bogdan a scris:

Atunci in acel topic userul Gica i-a cerut Irinei activarea optiunii prezentate de Irina, optiunea care era doar cu 100 min in retea la 1 EURO.

De ce Irina nu a postat optiunea cu 1 EURO care includea pe langa cele 100 minute in retea si 10 nationale si a preferat sa o posteze pe cea mai dezavantajoasa? Untitled556.png

Ce palma Bogdan!!!  Nu ai citit?Moderatorii nu impiedica,dar nici nu recomanda.

Membru VIP
0

[ Editat ]

Salutare!

In oferta Vodafone s-au introdus doua noi extraoptiuni de 1 si 2 euro accesibile din meniul interactiv *100#.Detalii aici

Ionut

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎23-03-2013
0

mai sunt valabile optiunile astea?

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎23-03-2013
0

mai sunt valabile optiunile astea?
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut Tanadriana08,

Extraoptiunile mai sunt disponibile, iar detalii despre acestea gasesti aici.

O seara frumoasa!

Cristina

Membru VIP

[ Editat ]

Buna!

In comparatie cu cele doua ,care au valabilitate doar 7 zile,poate prezinta mai mult interes cele de aici.
Nu au SMS-uri incluse,dar valabilitatea extraoptiunilor este de 30 de zile.

Daca as dori extraoptiunea de 2 euro ,as face in felul urmator.

1.Activez optiunea cu 100 minute in retea +10 nationale ,trimitand SMS cu textul "110" la 321

2.Imi fac cadou optiunea cu 100 minute/SMS-uri (informatii aici)in retea la 1 euro cu activare la *100# >>Contul meu>>Cadouri Surpriza-noi optiuni

In felul acesta,cu 2 euro, ai minute/SMS-uri in retea si minute nationale,timp de 30 de zile.Te poti juca cu extraoptiunile dupa plac si nevoi.  Emoticon fericit

Ionut

NNN
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

"Te poti juca cu extraoptiunile dupa plac si nevoi."

De fapt, se joaca Vodafone cu banii nostri, dupa bunul plac.

De exemplu, daca vreau sa activez minunata optiune de 1(unu) euro cu 100/10 minute, valabila 30 de zile, trebuie sa incarc cu minim 4(patru) euro, ca sa "beneficiez" de valabilitatea creditului tot 30 de zile, ca altfel ramin vorbind singur dupa maxim o saptamina. Dupa ce trec cele 30 de zile, pentru a reactiva optiunea de 1 euro, trebuie sa mai incarc 4  euro, desi am deja  in cont 3 euro, pentru a mai "beneficia" de valabilitatea creditului. Si tot asa, in fiecare luna ar trebui sa incarc cel putin patru euro, din care folosesc doar unul, iar trei imi ramin blocati in cont.

Alternativa ar fi sa activez o optiune de 5 euro, sa zicem, pe care, fiindca nu am nevoie de mii de minute si SMS-uri, o platesc degeaba. In ambele variante, de jucat( cu banii si nervii nostri) se joaca doar maritul operator Vodafone.

Am o cartela(care a fost abonament cindva) de care nu mai  am  mare nevoie, dar as fi vrut sa o pastrez activa, pentru orice eventualitate. O optiune din cele de 1 sa 2 euro, valabile 30 de zile m-ar fi interesat. Insa, in aceste conditii, decit sa arunc inutil banii  in conturile Vodafone,  prefer sa o las sa se chinuie in perioada de gratie, in care a intrat deja, dupa care o voi lasa sa moara.

Cit despre mine, vazind cite "beneficii" puneti la dispozitia clientilor, am intrat in perioada de "greație"....