Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-12-2018
0

Ordine consum MB net anormala

Va rog sa ma lamuriti si pe mine de ce se consuma prima data din Extraopţiune Bonus 100.000 MB care are valabilitate 365 zile si nici un Bit din MB alocati lunar ?

Moderator
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Re: Ordine consum MB net anormala

Buna, Mihai_N!

In cazul in care ai activata o optiune si un bonus, se va consuma prima data din bonus si ulterior din optiune, indiferent de valabilitatea bonusului primit.

Multumesc

Elena

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-12-2018
0

Nu mi se pare normal că eu să plătesc anticipat un serviciu (opțiune) de care nu pot să beneficiez integral. Prin definiție BONUS înseamnă ceva în plus.
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎19-01-2019
0

Am si eu aceeasi problema. Eu am abonament "Ce vrei tu" , care este un fel de cartela si am observat aceeasi problema. Dupa ce am discutat cu trei operatori de la reltii cu clienti , dintre care unul m-a dus cu vorba ca trebuie facuta nustiuce setare in sistem si o sa ma sune ei urmatoarea zi ( nu m-a mai sunat) am facut plangere la protectia consumatorului. Nici in contract si nici in regulamentul jocului nu exista precizata ordinea in care se consuma Mb castigati, asta cu bonusul este poveste inventata de Vodafone. (Eu mai am un bonus de 1500 Mb si se consuma inaintea celor 1000 Gb castigati).
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎19-01-2019
0

Ar trebui să vă hotărâți. Eu sunt in aceeasi situatie dar mie mi s-a spus invers ( ca tonusul se consuma după ce se termină ce am in abonament CVT).
Highlighted
Moderator
Postări: 70
Înregistrat: ‎03-09-2018
0

Buna, Sharky!

Pentru a verifica ce s-a intamplat te rugam sa completezi urmatorul formular https://goo.gl/cZe1gP cu aceste informatii impreuna cu numarul de telefon, urmand sa fii contactat in cel mai scurt timp posibil de catre un reprezentant.

Multumesc,

Florin