Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Portare de la Cartela Cosmote la Cartela Vodafone online

Buna ziua domnilor moderatori, ma poate ajuta cineva sa-mi portez numarul meu de Cartela Cosmote pe Cartela Vodafone aici online? Daca se poate o sa-i trimit numarul si seria cartelei de Cosmote unui moderator si numarul provizoriu si seria cartelei de Vodafone pe care va fi portat numarul de Cosmote. (mentionez ca am cartele Vodafone neactivate acasa)

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Portare de la Cartela Cosmote la Cartela Vodafone online

Buna bogdi14,

Pentru a-ti porta numarul in reteaua noastra, va fi necesar sa mergi intr-un magazin Vodafone. Acolo vei completa o cerere de portare. Ai nevoie sa ai la tine cartela SIM cu numarul actual si cartea de identitate.

Detaliile complete despre acest proces la gasesti aici. De asemenea, raspunsurile la intrebarile frecvente despre portare le poti gasi aici.

Sper ca informatiile iti sunt utile. Daca mai ai alte intrebari, nu ezita sa ni le adresezi.

Multumesc,

Irina.

Highlighted
Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Dar pentru a-mi porta numarul care este varsta minima pe care trebuie sa o am? Se poate incepand cu 14 ani?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Dupa cum a amintit Irina,pentru portare ai nevoie de cartela SIM si cartea de identitate.Logic,inseamna ca varsta cea mai mica este aceea cand obtii cartea de identitate.

Ionut.

Vodafone