Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 6
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Portare in Vodafone

Salutare tuturor si bine v-am gasit!

De mai bine de o luna doresc sa imi portez numarul din Orange pe Vodafone, este vorba despre cartela prepay, si nu reusesc... Vodafone imi da impresia ca nu face nimic pentru cei care vor sa intre in retea, ca nu-i pasa... vi s-a intamplat si voua asta? am incercat de 4 ori - facand cerere de portare, si niciun rezultat... sunt tot pe Orange...

cineva are vreo solutie?

Multumesc mult!

Highlighted
Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Re: Portare in Vodafone

Buna Gioenea,

Lasa-mi, te rog, numarul tau de telefon printr-un mesaj privat, pentru a putea verifica.

Multumesc, Mirela

Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎25-05-2012
0

Salut, am si eu o problema similara, vreau sa portez 2 numere pe Vodafone (cartela preplatita) si sunt refuzat la partenerii vodafone pe motiv ca nu au voie sa porteze pe prepay la unul din dealeri, iar la celalalt dealer, pe motiv ca de 2 ani nu au mai primit sim-uri prepay pentru numere portate!

Ce e de facut? M-au trimis lelea la reprezentante!

Membru de bază

Buna AirBoy,

Imi pare rau pentru situatia neplacuta in care te-ai aflat. Spune-ne, te rog, despre ce dealeri este vorba, pentru a te putea ajuta.

Multumesc,
Mirela
Începător
0

@Mirela, multumesc.

La Marisrom Toplita nu au  "voie" sa porteze pe prepay iar la "Any Communication" nu au sim-uri.

Începător
0

Ceva nou? Ca tot nu pot face portarile. Sau nu va trebuie clienti pe amarata de cartela?

Membru de bază

Buna AirBoy.

Pentru o solutionare mai rapidam te rog, sa-mi mentionezi orasul in care locuiesti.

Multumesc, Mirela

Începător
0

Asa cum am scris si in postul din 26-05-201210:41 AM. Toplita Harghita
Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012

Va rog sa verificati  pana maine la ora 14 daca au SIM-uri la dealerii VDF din Beius , Bihor ca maine pe la ora 14 o sa ma duc sa portez un nr din Cosmote prepay in VDF pe prepay si vreau sa nu mi s-e spuna ca n-au SIM-uri  sau alt motiv!!!

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut Bogdan,

Am adresat intrebarea colegilor din locatie.

Imediat cum vom avea un raspuns, te vom anunta.