Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎01-06-2012
0

Problema cu cartela?

Buna seara. Am o problema legata de cartela sotiei.

De pe o cartela o pot suna fara nici o problema dar de pe alta cartela nu. Ma refer la doua numere de vodafone pe care le detin plus inca un numar din alta retea. Sotia are tot vodafone.

Azi dimineata nu am reusit sa o sun iar pe la amiaza a mers. Acum seara nu am mai reusit.

Cand incerc sa o sun indiferent daca scriu numarul sau il iau din memoria telefonului raspunde o persoana din baia mare si asta tot timpul de parca ar avea acelasi numar cu al sotiei. Toata treaba asta a inceput in urma cu 3-4 zile.

Inca un lucru ciudat a fost acum o saptamana cand a vrut sa faca o reancarcare de la un magazin vodafone direct pe numar. Doamna de acol a incercat de 3-4 ori sa reancarce cartela si de fiecare data a dat ceva eroare zicand ca nu e buna cartela sau ceva de genul asta.

Ce pot face sa scap de problema asta pentru ca nu vreau sa schimbam numerele de telefoane pentru ca le avem de mai multi ani.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Problema cu cartela?

Salut,

Te rog sa-mi spui numarul de pe care nu poti apela, numarul de pe care poti apela, si numarul sotiei tale, totul intr-un mesaj privat. 

Multumesc,

Claudiu