Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
Soluţie acceptată

Promotii cartela prepay (octombrie -15 noiembrie 2012)

Salutare!

De astazi clientii Vodafone,utilizatori de cartela prepay,beneficiaza de noi promotii.

Detalii aici.

ScreenShot013.gif

Ionut

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Re: Promotii cartela prepay (octombrie -15 noiembrie 2012)

[ Editat ]

Buna ziua ! Imi puteti activa si mie noua optiune cu 5 euro/luna,dar nu acum,daca se poate dupa data de 12 ale luni octombrie pentru ca acum am optiunea cu 3000min....in retea 75 min......nati...... / inter......pe mine unul ma bucura faptul ca am mai multe min......nati...... / inter......nu cele in retea.Emoticon fericit

Multumesc !!!

Membru VIP

Salut!

Noua extraoptiune TOTAL 5, o puteti activa si singur la *100# sau din contul myvodafone.Vechea optiune o puteti dezactiva tot de acolo.

Ionut

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Multumesc mult domnule Ionut !! Ca intotdeauna sunteti un domn .Emoticon care face cu ochiul

O zi minunata sa aveti incontinuare !

Membru VIP
0

[ Editat ]

Cu placere,domnul Florin!

O zi minunata va doresc!Emoticon fericit

Ionut

Vodafone
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

[ Editat ]

Salut.

Daca am o alta optiune si vreau sa o dezactivez ca sa o activez pe cea cu 115 minute nationale cum pot proceda? O dezactivez pe cea care o am acum inainte de data expirarii si tot in acel moment o activez pe aceasta noua? Daca asa se procedeaza de unde pot dezactiva vechea optiune?
Marsi, Andrei.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru VIP

Salut andy!

Chiar acum  ,daca vreti,puteti dezactiva vechea optiune  la *100#   Contul meu-Optiuni active(ramura 6-2 ) .Chiar daca o dezactivati astazi,va ramane activa pe cont(veti putea folosi beneficiile incluse) pana la data in care trebuia sa se reinnoiasca.

Apoi ,puteti activa, tot de la *100#  Promotii(ramura 1-1)  optiunea cu 115 minute nationale.

Ionut

Vodafone
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Mersi Ionut, din pacate nu am cartela la mine, dar cand ajung acasa o sa incerc.
____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru VIP
0

Cu placere!

Noua extraoptiune Total poate fi activata ,chiar daca cea veche este activa.Dar nu se justifica la costuri.Asta asa,ca o informatie suplimentara.

O zi faina!
Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Florin-Iordache si andyground,

Daca aveti nevoie de ajutorul meu, va rog sa imi lasati cate un mesaj privat cu mai multe detalii pentru a va putea asista cu aceste solicitari.

O zi cat mai frumoasa!

Multumesc,

Irina