Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎02-07-2013
0

Re: Reactivare cartela

ce implica aceasta cerere?

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna clau1317,

Ti-am oferit raspunsul si in mesaj privat. Dupa cum ti-am mentionat si in mesajul anterior nu iti garantam ca il poti recupera. Daca doresti, voi trimite cererea pentru rezervarea numarului. Costul este de 11€ - fara TVA - pe care ii vei plati la prima factura Vodafone.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎31-07-2013
0

Salut,

Vreau si eu sa-mi reactivati o cartela preplatita. Cum trimit un mesaj privat si ce trebuie sa contina?

Mersi!
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna agbl si bine ai venit pe forum!

Te rog sa-mi trimiti un mesaj privat aici. cu numarul de telefon pe care doresti sa-l reactivezi.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Înregistrat: ‎01-08-2013
0

[ Editat ]

Buna ziua,

Am o cartela, care (CRED) ca a fost dezactivata, pentru ca nu mai este recunoscuta de telefon. Se poate verifica va rog si, daca se poate, reactiva?

Numarul este 07********

Multumesc!

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Cartela este in regula din punct de vedere al serviciilor. 

Iti recomand sa introduci SIM-ul intr-un alt telefon si, in cazul in care nu functioneaza, va fi necesara schimbarea acestuia. Va trebui sa te prezinti cu actul de identitate intr-o reprezentanta Vodafone pentru modificare. 

Multumesc

Vizitator
Înregistrat: ‎01-08-2013
0

Era, ce-i drept, cam vechi sim-ul. Multumesc pentru raspuns.
Vizitator
Înregistrat: ‎31-07-2013
0

Am trimis mesaj(e), anyone?

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna agbl,

Colega mea, Alexandra, nu se afla la birou. Daca doresti, imi poti lasa mie mesaj privat cu numarul in cauza si te voi ajuta cu mare drag.

Multumesc,

Roberta

Highlighted
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎13-04-2014
0

[ Editat ]

Buna ziua

as dori sa-mi spune-ti daca numarul acesta mai este activ: 07******** deoarece cu acest numar m-am inregistrat pe o pagina de socializare iar mai nou mi-am uitat parola iar cand dau sa-mi fac o parola noua imi trimite codul pe numarul acesta. Vreau neaparat sa ma ajuta-ti mai ales ca de 1 luna si 1 saptamana parca nu mai folosesc acest numar.

P.S.  Daca puteti macar sa mi-l activati pentru 1 zi pentru ca am mare nevoie de codul acela.

Multumesc mult.