Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Re: Reactivare cartela

Salut zzozzo si bine ai venit pe forum,

Pentru reconectarea numarului va trebui sa achizitionezi o cartela de reincarcare de 5 euro, de preferat din reprezentantele Vodafone. Din cei 5 euro, se va percepe o taxa de reconectare de 4 euro, diferenta de 1 euro va ramane pe cartela.

Daca doresti reconectarea, va trebui sa urmezi acesta procedura in decursul acestei zile.

Multumesc,

Georgiana

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎04-06-2013
0

Multumesc pt. raspuns

am acasa o cartela de reincarcare de 7 EURO, sper ca este in regula

voi putea incerca in jurul orei 18.00

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

[ Editat ]

Salut,

Nu trebuie sa faci reincarcarea. Lasa-mi un mesaj privat, te rog, cu seria si codul secret de pe cartela reincarcabila ca sa pot redirectiona eu solicitarea catre colegii mei cu urgentare.

O zi minuata,

Georgiana

rxt
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎31-03-2013
0

Buna ziua,

Ma puteti ajuta si pe mine, va rog frumos, cu reconectarea unei cartele cu numar care a fost dezactivata de cateva zile cred(nu mai stiu exact pana la ce data a fost activa). As vrea sa reactivez aceasta cartela, deoarece are o semnificatie personala pentru mine.

Astept raspunsul dumneavoastra, in speranta ca ma veti putea ajuta, dat fiind ca numarul nu este sigur alocat catre alt client.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna rxt,

Te rog sa-mi lasi numarul intr-un mesaj privat pentru a te putea ajuta.

Multumesc,
Alexandra

rxt
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎31-03-2013

Problema a fost rezolvata foarte rapid. Cartela a fost reactivata. Multumesc pentru ajutor Alexandra_M.

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎02-07-2013
0

[ Editat ]

va salut! am avut o cartela cu numarul 072xxxxxxx, a fost dezactivata, mai pot recupera numarul cumva?

Membru de onoare
0

Buna clau1317,

Datorita faptului ca numarul nu a mai fost reincarcat de 10 luni si nu a fost reconectat in perioada de 60 zile dupa ce a devenit inactiv, numarul nu mai poate fi reconectat. Daca mai ai si alte solicitari, te rog sa mi le adresezi.

O zi buna,
Alexandra

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎02-07-2013
0

nici contracost? sau in a face un abonament pe acest numar?

Membru de onoare
0

Buna clau1317,

Ai fi putut recupera numarul contra cost in perioada de 60 zile de cand devenise numarul inactiv, avand in vedere ca ai depasit aceasta perioada -numarul nu mai poate fi reconectat. Se poate face cerere pentru a rezerva numarul, dar nu iti garantam ca il poti recupera.

Multumesc,
Alexandra