Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Re: Reactivare cartela

Buna Costi123,

Ti-am lasat raspuns in privat.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-10-2014
0

Buna ziua,

Am cartela blocata, inactiva si as vrea sa reactivez numarul, va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac pentru a reactiva cartela. Am incarcat pe 25 sept cu 1 euro si pe 30 sept mi-a expirat si nu imi mai recunoaste reteaua.

Astept un raspuns din partea dumneavoastra,

Multumesc frumos

Membru de bază
Postări: 192
Înregistrat: ‎09-03-2015
0

@Aftode a scris:

Buna ziua,

Am cartela blocata, inactiva si as vrea sa reactivez numarul, va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac pentru a reactiva cartela. Am incarcat pe 25 sept cu 1 euro si pe 30 sept mi-a expirat si nu imi mai recunoaste reteaua.

Astept un raspuns din partea dumneavoastra,

Multumesc frumos

Buna,

Te rog sa redirectionezi catre echipa de chat. Apare pe orice pagina a site-ului Vodafone, arata ca in imaginea de mai jos si vei fi preluat in cel mai scurt timp posibil.

Daca ai intrebari cu caracter general, nu ezita sa apelezi la noi.

O zi frumoasa!

Capture.JPG

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-10-2014
0

Buna Catalina,

Multumesc de sfat, momentan toti consultantii sunt ocupati, asa ca este nevoie sa astept

Daca iti trimit numarul de telefon, poti sa imi activezi cartela ?

Membru de bază
Postări: 192
Înregistrat: ‎09-03-2015
0

@Aftode a scris:

Buna Catalina,

Multumesc de sfat, momentan toti consultantii sunt ocupati, asa ca este nevoie sa astept

Daca iti trimit numarul de telefon, poti sa imi activezi cartela ?

Buna,

Din pacate, noi nu mai oferim asistenta, de aceea te rog sa apelezi la chat pentru suportul necesar.

Multumesc pentru intelegere,
Catalina

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-10-2015
0

[ Editat ]

Buna,

As dori sa-mi spuneti daca numarul de telefon 073xxx mai poate fi reactivat. A expirat de putin timp,nu stiu exact cand,aproximativ o luna,dar am mare nevoie de el.

Multumesc,

Valentin

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014

@valentinsg92 a scris:

Buna,

As dori sa-mi spuneti daca numarul de telefon 073xxx mai poate fi reactivat. A expirat de putin timp,nu stiu exact cand,aproximativ o luna,dar am mare nevoie de el.

Multumesc,

Valentin

Buna,

Daca numarul este in perioada de gratie se poate reactiva prin reincarcare, informatii poti gasi aici: https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/cartela-vodafone/reincarcare-si-valabilitate/#ta...

Din motive de siguranta am editat numarul de telefon.

Multumesc,

Elena

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-01-2016
0

Buna ziua, 

am o problema asemanatoare, doar ca numarul mi-a fost dezactivata de curand si as dori sa il recuperez. Emoticon fericit 

Multumesc! Emoticon fericit 

Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

@kati_holasz a scris:

Buna ziua, 

am o problema asemanatoare, doar ca numarul mi-a fost dezactivata de curand si as dori sa il recuperez. Emoticon fericit 

Multumesc! Emoticon fericit 

Buna,

In vederea rezolvarii acestei solicitari, te rog sa accesezi CHAT-ul Vodafone care se afla pe prima pagina a site-ului www.vodafone.ro.

Multumesc

Nou venit
Postări: 3
Înregistrat: ‎03-03-2018
0

Buna seara. Imi cer scuze de deranj. Am si eu o problema. Ultima data cand am avut acces la vechiul meu nr de vodafone a fost prin toamna cam asa octombrie noiembrie din cate imi aduc aminte. Pe vechiul meu nr la care daca sun in acest moment spune ca nu mai este in retea, am contul de whatsapp, pe care nu il pot schimba pe alt nr deoarece am toti cunoscutii si colegii din sistemul medical pe acel cont si ei la randul lor au nr meu vechi . Chiar am mare nevoie de acel nr si as vrea daca ma puteti ajuta sa il recuperez, va rog frumos. O seara buna.