Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎05-05-2012
0

Reincarcare Cartela Vodafone de pe Vodafone fix

Buna seara,

V-as ruga sa-mi spuneti, daca la Vodafone este posibila reincarcarea Cartelei Vodafone, de pe Vodafone Fix.  Numarul de Vodafone Fix , care incepe cu 0372. 

Multumesc!

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Reincarcare Cartela Vodafone de pe Vodafone fix

Buna 0733 si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Se poate reincarca o cartela Vodafone de pe numarul tau de fix. Se incarca in acelasi mod ca de pe un abonament de telefonie mobila, respectiv apeland 444, *144# ori din contul tau de MyVodafone.

Daca ai nevoie de informatii suplimentare, iti stau la dispozitie.

Multumesc,

Irina.

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎13-05-2012
0

Buna.

Am o mica problema,nu pot sa reincarc cartela internet prepaid vodafone.Asi vrea sa reincarc cu folosirea unui card de credit si suma de reincarcare de 4 euro.Am intrat in my vodafone am ales metoda de reincarcare si suma respectiva,dar nu se intimpla nimic.Nu se poate efectua reincarcarea online in strainatate?Reincarcarea asi vrea sa efectuez cu ajutorul unui laptop si internet am prin serviciul local,fara modemul meu vodafone.In felul asta nu se poate online a efectua o reincarcare?

Mersi pentru raspuns. Cu stima ALEX
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna adolfo.

Se pot face reincarcari din contul de MyVodafone utilizand cardul de credit. Spune-mi, te rog, pasul la care ai ajuns. Ai introdus numarul de telefon, ai ales metoda de plata card de credit? Atunci cand alegi aceasta metode de plata te redirectioneaza automat catre o pagina securizata unde trebuie sa completezi datele cardului.

Incearca sa accesezi contul de MyVodafone cu alte browsere de internet si anunta-ma, te rog, daca ai reusit sa iti reincarci cartela.

Multumesc,

Ramona

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎13-05-2012

Mersi pentru raspuns!

Sa rezolvat problema,am folosit ca browser Google Chrome si cu acest browser nu se poate efectua reincarcarea.Am scimbat la Internet Explorer si imediat mergea totul fain.Nici nu ma gindeam la asa ceva.

Mersi pentru tot.

Highlighted
Consultant
Postări: 97
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Am avut si eu aceasi situatie cu browserul. Si la reincarcare si la plata de factura. Emoticon trist