Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎20-05-2013
0

Reincarcare cartela cu plata pe urmatoarea factura

Salut !

Am intrat in my vodafone si la optiunea pentru incarcarea cartelei cu plata la urmatoarea factura primesc urmatorul mesaj :  "Numărul tău nu este autorizat să efectueze reîncărcări cu plata pe factura Vodafone. Poţi reîncărca însă o cartelă Vodafone utilizând un card bancar. Pentru detalii te rugăm să apelezi Departamentul de Relaţii cu Clienţii". 

Se poate activa aceasta optiune fara sa mai apelez  telefonic departamentul de Relatii cu Clientii ? Multumesc !

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Reincarcare cartela cu plata pe urmatoarea factura

Buna catalin_e!

Se poate face aceasta modificare. Pentru a o realiza, am nevoie de numarul tau de telefon. Mi-l poti lasa in mesaj privat.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Începător
0

Am intrat si in aceasta dimineata in my vodafone si din pacate primesc acelasi mesaj :  "Numărul tău nu este autorizat să efectueze reîncărcări cu plata pe factura Vodafone. Poţi reîncărca însă o cartelă Vodafone utilizând un card bancar. Pentru detalii te rugăm să apelezi Departamentul de Relaţii cu Clienţii". 

Ma poate ajuta cineva ?

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

[ Editat ]

Buna catalin_e,

Actualizarea informatiilor, in sistemul online, poate dura pana la 24 de ore. Daca ai nevoie de o reincarcare urgenta, o poti efectua apeland *100# sau *144#. Daca ai nevoie de asistenta in acesta sens, te rog, sa ma anunti.

Am rugamintea sa ne tii la curent cu detalii privitoare la reincarcarea din contul de MyVodafone, in caz ca intarzie importarea datelor.

Multumesc,

Roberta

Highlighted
Începător

Acum functioneaza .

Multumesc !

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Cu mare drag!

O zi faina sa ai!
Roberta

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-05-2013
0

salut

si eu am aceeasi problema

se poate rezolva?

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna gabidicu74 si bine ai venit in comunitate!

Te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina numarul de pe care incerci sa reincarci si userul tau de MyVodafone pentru a te putea ajuta.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina MP.jpg

Multumesc,

Irina

Începător
0

Buna ziua !

Ma confrunt cu urmatoarea problema : in contul meu de abonat din myvodafone am activata optiunea pentru reincarcare programata in data de 20 ale fiecarei luni cu suma de 5 € .

Din pacate aceasta reincarcare nu a fost inca efectuata.

Se poate face ceva in acest sens ?

Multumesc anticipat !

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna catalin_e,

Pentru a putea verifica cele mentionate de tine, te rog, sa-mi dai numarul de abonament si cel de cartela reincarcabila intr-un mesaj privat aici.

Multumesc,

Alexandra