Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎05-05-2012
Soluţie acceptată

Trecerea de la extraoptiunea Mini 5 la Flexi 6

Buna seara, In data de 15.12.2013 mi-a fost reincarcat contul prepay de pe numarul unui client postpaid cu o valoare de 6Euro. Intentia mea a fost de a-mi activa extraoptiunea Flexi 6, dar in momentul cand extraoptiunea Mini 5 s-a activat in mod automat, am trimis un sms cu textul CREDT la numarul 579 pentru a mi se dezactiva extraoptiunea si a primi acei 5 Euro inapoi. in mesajul pe care l-am primit se spunea ca nu s-a putut realizat operatiunea sau ceva asemanator. MENTIONEZ ca NU consumasem nimic din extraoptiune. 

Rugamintea mea este de a-mi lua acel euro pe care il mai am pe cont si a-mi activa extraoptiunea  Flexi 6 si acei cativa MB si cateva minute, sa mi se scada din noua extraoptiune Flexi 6 astfel incat toata lumea sa fie multumita. 

Numai bine!

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Trecerea de la extraoptiunea Mini 5 la Flexi 6

Salut,

Te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza.

Multumesc,

Claudiu

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎05-05-2012
0

[ Editat ]

In aceasta dupa amiaza mi-ai activat extraoptiunea pe care ti-am ceurut-o si pentru asta iti multumesc. Ai dat dovada de respect fata de client. Dar am observat o mica problema la traficul de internet si numarul minutelor nationale. Eu sunt inscris in programul Vodafone pentru tineri si in loc de 400 de MB am primit 200MB, iar in loc de 200+100 (minute nationale BONUS ) am primit 150 minute nationale  si 50 de minute internationale pe mobil.

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna 0733!

Daca doresti sa te ajut cu verificarea optiunii active, te rog sa ma contactezi in privat si sa imi oferi numarul tau de telefon.

Multumesc!