Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎26-10-2015
0
Soluţie acceptată

Valabilitate credit 7euro

Buna ziua eu daca imi incarc cartela cu 7 euro si activez Oferta 7 minute, sms,mb sunt valabile 2 luni?Adica sa trebuiasca sa imi incarc cartela peste 2 luni nu peste o luna.Pe site cam asa scrie din ce am inteles eu.

Highlighted
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Re: Valabilitate credit 7euro

@Mihai-Alexandru a scris:

Buna ziua eu daca imi incarc cartela cu 7 euro si activez Oferta 7 minute, sms,mb sunt valabile 2 luni?Adica sa trebuiasca sa imi incarc cartela peste 2 luni nu peste o luna.Pe site cam asa scrie din ce am inteles eu.

In vederea rezolvarii acestei solicitari, te rog sa accesezi chat-ul.

Apare pe orice pagina a site-ului Vodafone www.vodafone.ro, , in partea dreapta sus, si vei fi preluat in cel mai scurt timp posibil.

Succes!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Valabilitate credit 7euro

[ Editat ]

@Mihai-Alexandru a scris:

Salut,Mihai!

Situatia sta asa:

1.Ai reincarcat cu 7 euro credit.Acest credit are valabilitate doua luni,informatia gasind-o aici.

2. Ai activat extraoptiunea Oferta 7.Aceasta extraoptiune are valabilitate 30 de zile,timp in care poti consuma beneficiile incluse.

Ca sa poti efectua apeluri in luna a doua,va trebui sa reincarci contul,caci,desi mai are o luna de valabilitate a creditului,contul este fara credit,neputand sa efectuezi apeluri de voce,SMS si net.

Este diferenta intre valabilitatea creditului si valabilitatea extraoptiunii.Sper ca te-am ajutat cu explicatia. Emoticon care face cu ochiul

Vodafone