Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Valabilitate maximă la preț minim?

[ Editat ]

Salut Danut!

In esenta,solicitarea era legata de EO de 2 EURO CU 300 minute in retea si 20 nationale.Dar se poate opta,ca alternativa,in felul urmator:

1. activare EO cu 100 minute in retea si 10 nationale la un cost de 1 euro

2. cadou de la *100#, 100 minute/SMS-uri in retea la un cost de 1 euro.

Sunt de acord cu tine, ca Vodafone sa adopte obiceiul Cosmote(REINCARCARI DE 4 EURO CU 60 ZILE VALABILITATE).Insa,pana atunci,exploatam ce avem.  Emoticon fericit

Vodafone
Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎03-04-2012

Nu face Vodafone valabilitate 60 de zile pentru reincarcari de 4 euro.S-ar pierde 10 euro, dupa calculele lui Ionut.

Membru VIP
0

[ Editat ]

Un aspect neplacut la Cosmote:  pentru 100 minute/SMS-uri in retea platesti 2 euro CREDIT(1 euro EO+ 1 cent/beneficiu)

Vodafone
Înţelept
Postări: 126
Înregistrat: ‎26-02-2012
0

Buna Ionut,

sa inteleg ca faci publicitate mascata Vodafonului,daca nu pot sa-ti spun ca la capitolul optiuni cu 1 euro din pacate cosmote sta la ora actuala mai bine.Am inteles ca ai o cartela cosmote  care o incarci la 10 luni si nu esti la curent cu toate.Eu la ora actuala am o optiune activa cu 1 euro la ei si beneficiez de 150 min.retea+150 sms in retea valabile o luna si mai au o optiune tot cu 1euro  100 min retea+10 min nat.Imi cer scuze daca crezi ca fac eu propaganda cosmoteului dar dupa mine toti sunt la fel,darnici la inceput iar cand le cresc nr.clientilor taie pe rand beneficile.Degeaba apar cartele noi tip mtv,indygen mie mi separ tot complicate se arunca momeala internet si restul pa pa.Sper ca nu am fost inteles gresit si pana atunci convorbiri placute tuturor.

Membru VIP
0

[ Editat ]

Salut Danut!

Cum am zis si cu alta ocazie,nu am in vedere compania,ci experienta utilizatorului.Accesarea punctuala de servicii  in maniera care avantajeaza cel mai bine.Nu conteaza sub "steagul" cui ,ci conteaza pentru cine.

M-am uitat peste mesaje si ,intr-adevar,apare optiunea de 1 euro 100 minute retea+10 nationale activabila la 710.O EO diferita de Free Style.

Ideea este ca,am clientela predominant vodafonista.Anul asta  Cosmote a cam facut figuratie.

Vodafone