Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎22-09-2017
0
Soluţie acceptată

Vodafone - Mica Problema..

[ Editat ]

Buna dimineata, Vodafone.

Luna trecuta mai exact pe data de 26.08 am reincarcat 8 euro + inca un euro credit pe care il aveam eu in cont, total 9e, imediat dupa extra-optiunea de 5 euro mi s-a reactivat automat.Toate bune si frumoase pana astazi :-/

Ieri in jurul orei 10 dimineata, am primit mesaj de la Vodafone in care m-a instiintat ca in urmatoarea zii, adica astazi oferta se va reactiva automat daca am 5 euro in cont, bun, eu mai aveam 4e de la ultima reincarcare, ce-mi mai ramane de facut in dimineata acestei zile, decat sa ma duc sa-mi reincarc inca un euro pentru reactivarea optiunii, pe moment ce asteptam, am apelat *100# si am remarcat faptul ca, contul meu era gol Emoticon indiferent si nu inteleg dece .. nu am reactivat nimic ,nu-mi expilic ce s-a intamplat ,e prima data cand mi se intampla aceasta chestie,pur si simplu nici nu am umblat pe telefon dimineata...

Mentionez, sunt inca elev si rog seriozitate echipei Vodafone pentru ajutor, va pot aduce la cunostinta si un screen-shoot sa nu credeti ca interpretez ceva fals ! https://imgur.com/a/5IoVT  Chiar am nevoie de acei 4e amarati,pentru mine ii o necesitate... las si nr meu de telefon pentru a cerceta ce s-a intamplat:0734259507

Multumesc Anticipat

Moderator
Postări: 189
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Vodafone - Mica Problema..

Buna, Catalin!

Am observat ca ai consumat acel credit de 4 Euro pe partea de internet. Ai avut o sesiune de date in data de 22.09.2017 care a fost tarifata. Costul pentru 1 MB este de 0.20 deci tu ai consumat aproximativ 20MB. 

Totusi, pentru ca intelegem actuala situatie, te vom ajuta cu o exceptie si anume iti vom oferi gratuit cei 4 Euro. Pe viitor, te rugam sa fii atent la beneficiile ramase astfel incat sa nu mai intampini situatii de acest fel. 

Multumesc,

Madalina