Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎23-09-2014
0

apeluri restrictionate

buna ziua,am luat o cartela cu credit initial 5 euro,nu pot sa o activez deoarece imi spune ca am apelurile restrictionate(si sa primesc si sa efectuez). Am incercat sa dezactivez din meniul tel restrictia dar imi cere codul de restrictionare care ar fi trebuit sa fie 0000 si nu merge. Putin ajutor va rog.

Highlighted
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: apeluri restrictionate

Salutare.

Iti recomand sa accesezi chat-ul online pentru a intra in legatura cu un consultant vodafone si pentru a primi asistenta necesara. Fereastra de chat apare pe orice pagina a site-ului Vodafone si arata ca in imaginea de mai jos.

In situatia in care tot nu poti intra in legatura cu un operator cu ajutorul chat-ului online, poti contacta departamentul Relatii cu Clientii, folosind una din metodele de aici.

chat2.jpg

Succes!

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Vizitator
0

pe chat nu vor face altceva decat sa-mi spuna sa sun la rel cu clientii ceea ce nu pot face daca am apelurile restrictionate.

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Ai incercat sa accesezi chat-ul si te-au sfatuit sa suni la relati cu clientii?

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Vizitator
0

am vorbit pe chat,domnul de acolo mi-a cerut fotografie dupa suportul cartelei si ambalaj si cum nu am cum sa fac fotografie mi-a spus sa merg la o reprezentanta vodafone.Este incredibil sa mi se spuna ca acel nr este restrictionat pt frauda cand este al doilea nr pe care mi-l schimba vanzatoarea.Primul pt ce era restrictia ? pt crima? daca mai cumpar 5 numere si alea sunt retrictionate.Tineti-o tot asa vodafone.Multumesc oricum operatorului de pe chat care a incercat sa ma ajute si nu este vina lui.