Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎03-04-2012
0
Soluţie acceptată

bonus pentru vechime in retea la cartela

[ Editat ]

Buna ziua!

Am o cartela cu numarul 072*******.Spuneti-mi ,va rog,de cand este activata cartela.Sunt interesat de bonusul acordat in functie de valoarea creditului reincarcat si vechime.

Astept raspuns.  Multumesc anticipat!  Emoticon fericit

Lucian

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: bonus pentru vechime in retea la cartela

Buna lucian2012,

Ti-am lasat raspunsul in privat.

Multumesc,

Roberta

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Pentru a afla vechimea cartelei in retea precum si ce bonus primesti la reincarcare poti trimite un SMS gratuit cu textul INFO la 2789.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Sfătuitor

@Elena,multumesc de raspuns. Emoticon fericit

@andyground,nu am stiut,dar multumesc de informatie.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

@andyground a scris:

Pentru a afla vechimea cartelei in retea precum si ce bonus primesti la reincarcare poti trimite un SMS gratuit cu textul INFO la 2789.

Am trimis SMS-ul  cu text INFO la 2789,si am primit: "Felicitari! Te-ai inscris cu succes in programul Vodafone pentru Tine la Cartela.Suntem impreuna de 15 luni..."

Sa nu uitam de alt beneficiu de fidelizare:

"

Ofertele Happy

Oferta Happy Sunday

Dacă eşti utilizator de Cartelă de 3 până la 10 ani, îţi oferim lunar o zi în care poţi vorbi gratuit în Vodafone. Tu alegi ziua în care vorbești gratuit. Vei primi convorbiri nelimitate în prima duminică de la trimiterea SMS-ului gratuit cu duminica la 347.

Sunt gratuite toate apelurile voce iniţiate duminică, în intervalul 00:00 - 23:59.

Oferta Happy Weekend

Dacă eşti utilizator de Cartelă de peste 10 ani, îţi oferim lunar un weekend în care poţi vorbi gratuit în Vodafone. Tu alegi weekend-ul în care vorbești gratuit. Vei primi convorbiri nelimitate în primul weekend de la trimiterea SMS-ului gratuit cu weekend la 345.

Sunt gratuite toate apelurile voce iniţiate în weekend-ul ales, în intervalul sâmbătă ora 00:00 - duminică ora 23:59."

Vodafone
Sfătuitor

Gata,domnisoara Roberta!  V-am trimis raspunsul.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Multumesc pentru feedback, Lucian! Emoticon fericit