Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎31-01-2013
0

Re: cadou voucher

buna ziua,

nu inteleg foarte bine cum functioneaza forumul, asa ca o sa postez aici (imi cer scuze)

am primit ieri un SMS cu promotie pentru voucher de 10 euro daca ma inscriu pentru newsletter, in schimb, am intrat pe pagina si cand sa introduc datele, mirare! Codul de pe voucher putea folosit pana pe 31 iulie (astazi fiind 22 august)

este vreo eroare de sistem? a fost campania prelungita?

O zi frumoasa!

Eugen S.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Tot asa detin un voucher,iar la detalii campanie se specifica data de 15 sept. ,ca data limita.

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna eugen926,

Lasa-mi, te rog numarul de telefon intr-un mesaj privat pentru a putea verifica cele relatate.

Multumesc,

Roberta

Membru VIP

[ Editat ]

@AlexAvram a scris:

Si cum pot intra in posesia acestui voucher?

Daca pe contul tau de myvodafone plasezi ceva comenzi in magazinul online,mai mult ca sigur vei primi un voucher  pe email,pentru reducerea pretului de achizitie a unui dispozitiv impreuna cu abonament.

Valoarea acestora variaza de la 20-5 euro,insa,in ultima perioada de timp au fost de 10-5 euro.

Succes!  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Membru VIP

[ Editat ]

Astazi am primit un alt voucher.Noutatea este ca,valabilitatea acestuia a fost extinsa la 9 zile.Timp suficient pentru hotarare. Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎09-10-2013
0

Salut !

Acest  voucher se poate utiliza ca un credit de incarcare a cartelei preplatita?

Membru VIP

[ Editat ]

Salutare!

Voucherul se poate utiliza numai pentru achizitia de telefoane din magazinul online,impreuna cu un abonament  Emoticon fericit

In consecinta,NU "se poate utiliza ca un credit de incarcare a cartelei preplatita".  A fost un timp(pana in data de 28 iunie 2013),in care se putea aplica reducerea la achizitiile de pachete prepaid cu telefon,cartele de voce,cartele de internet si accesorii.  Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

eu nu pot folosi acest voucher imi spune ca nu se poate aplica pe acest flow ...adica cumparare pachet prepay de ce ??

Vizitator
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

multumesc adminilor ptr bagarea in seama

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna bibijowck,

Ne cerem scuze pentru intarziere. Disfunctionalitatea a fost rezolvata. Te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul in cauza pentru a verifica situatia.

Multumesc pentru intelegere!
Alexandra