Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 83
Înregistrat: ‎04-07-2012
0

cartela cartelelor

am si eu o intrebare: cine a "gandit" campania asta cu cartela cartelelor si ce inseamna ea?

cum se diferentiaza aceasta cartela fata de concurenta si cu ce este mai buna?

sincer eu vad decat arfificii care sa prosteasca oamenii... plus ca voi veniti si la tv si mai completati ca la abonamentele vdf ai dublu net... dublu din ce mai exact? ca nu prea pare sa fie nici macar un intreg dar sa mai fie si dublu?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: cartela cartelelor

[ Editat ]

Un aspect care diferentiaza fata de concurenta este reportarea beneficiilor,iar daca ne luam dupa...

Selection_014.jpg

bonusurile primite la reincarcare ar fi un plus la diferenta.

Desigur,importanta unui serviciu este definita punctual,potrivit nevoilor fiecaruia.

Dublul net se refera la dublul traficului de date, la abonamentele Vodafone, in contextul ofertei Familia.

Oricum,ai aflat de aici.

Vodafone
Sfătuitor
0

Parca vorbeam de cartela prepay aici nu de abonamente.
dublu la cartela a se privi oferta orange de 6 euro si mai vb după. Asa ca vdf oferă un nr de mb platiti si atât nimic dublu. Ce face vdf acum e doar sa prosteasca clientii.
Sfătuitor
0

Iar asta cu netul gratuit este trasa rău de par, cum sa spui ca oferi ceva gratuit atât timp cat se plateste pt acel beneficiu ?
moderatorii nu spun nimic?
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Ce raspuns ai dori din partea moderatorilor? Ai dori sa-ti explicam un proces de marketing urmat sau cel publicitar care a dus la acest rezultat? 

Este o oferta, o reclama, un produs pus in vanzare care pentru unii este util, pentru altii nu. 

Nu doresc sa cauzez o discutie neplacuta, insa nu stiu cu ce te-as putea ajuta in acest caz. 

Multumesc,

Claudiu