Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎29-09-2018
0

Re: cartela expirata/blocata

Buna ziua, a completat un formular dar din pacate intampin o problema cu contul de email pe care trebuia sa primesc raspunsul si nu stiu ce raspuns am primit, cartela mea a expirat luna trecuta pe la sfarsit, daca incar5c acum din my account numarul acela se activeaza? Eu sunt in anglia acum. 

Moderator
Postări: 666
Înregistrat: ‎26-04-2017

Din pacate aici nu putem face mai multe verificari. Este necesar intr-adevar sa ne contactezi intrucat numai asa iti putem oferi un raspuns punctual.

In general, daca acea cartela a devenit inactiva, pentru a o activa este necesar sa nu fi trecut 60 de zile de cand s-a intamplat aceasta. De asemenea, pentru reconectare exista o taxa de 4 Euro. In plus, odata cu taxa de 4 Euro va trebui sa faci si o reincarcare de 5 Euro.

Daca in schimb te afli doar in perioada de gratie, trebuie doar sa reincarci. Ulterior iti poti activa o extraoptiune si poti folosi acea cartela.

Madalina
Vizitator
0

Buna dimineata Florin, am mai trimis un formular si de data asta am folosit un cont de email la acare am acces si la care astept un raspuns, Cartela a expirat ca am uitat sa incarc la timp, Luna trecuta pe la sfarsit a expirat . cum fac sa o reincarc? direct din myvodafone? Ca asa ... ar fi floare la urche.

Moderator
0

Da, poti reincarca din MyVodafone sau direct aici: https://www.vodafone.ro/myvodafone/plata-factura-online/index.htm

Cu privire la e-mail, dat fiind faptul ca ai mentionat o adresa de e-mail valida, una la care sa ai acces, cu siguranta vei primi un raspuns.

Madalina
Vizitator
0

Buna seara Madalina, link-ul acele este pentru abonament, sau si pentru cartela reincarcabila? Cat sa incarc?

Moderator
0

[ Editat ]

Imi cer scuze. Acel link este pentru achitarea facturii tale. In situatia in care doresti sa reincarci un numar de cartela reincarcabila, te rog sa urmezi link-ul de aici: https://www.vodafone.ro/myvodafone/reincarcare-online/index.htm

Poti reincarca cu orice valoare doresti. Daca in schimb, doresti sa ai o extraoptiune cu serviciul de roaming inclus poti alege sa activezi o oferta de aici: https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/cartela-vodafone/roaming/tarife-standard/index.h...

Madalina

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎17-11-2018
0

Am cartela blocata am băgat credit și nu funcționează ,va rog ajutati-ma

Highlighted
Moderator
0

[ Editat ]

Buna,

Pentru a putea face mai multe verificari avem rugamintea sa ne transmiti prin email la adresa socialmedia_ro@vodafone.com detalierea solicitarii tale impreuna cu numarul de telefon in cauza. Te rugam sa mentionezi si numele de utilizator de aici in subiectul email-ului trimis. Iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

Madalina