Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎17-07-2012
0

Re: cartela expirata/blocata

[ Editat ]

Buna, mi-a expirat creditul in valoare de 9,35  pe numarul 0720558545. Ce sa fac, sunt disperat!!! Mai am o cartela reincarcabila cu 10 €. Ce trebuie sa fac sa o incarc si sa am din nou valabilitate 1 an? Apropo acum imi blocheaza site-ul accesul la toate facilitatile, de ce? Este o cartela internet. Vreau doar sa incarc linistit si sa am din nou valabilitate 1 an! Adresa de mail a mea: mihai51290@yahoo.com

Numar de telefon: 0762xxx

O sa primesc un mesaj aici cadn imi vei raspunde?

Membru cu acte în regulă
Postări: 281
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna veveak,

Cartela nu mai este activa, de aceea nu mai poti accesa Internetul. Lasa-mi te rog prin mesaj privat codul de reincarcare si te voi ajuta eu.

Multumesc,
Raluca
Membru cu acte în regulă
Postări: 281
0

Buna veveak,

Ti-am reincarcat si activat Cartela de Internet. In momentul de fata nu ai activa nici o extraoptiune cu trafic inclus, iar valabilitatea cartelei este de 10 luni.

Daca mai ai intrebari, te asteptam pe forumul nostru. Emoticon fericit

O seara frumoasa!

Multumesc,
Raluca
Vizitator
Postări: 3
0

Multumesc si eu dar numai imi merge contul "veveak" pe forum, nu stiu de ce, puteti sa mi-l stergeti pe acesta si sa mi-l recuperati pe precedentul? Ce am patit astazi pe site-ul asta, am crezut ca pierd tot, si cont si credit, tot. 

Membru veteran
Postări: 536
0

[ Editat ]

Buna veveak10,

Ce se intampla cand vrei sa te loghezi cu "veveak"? Primesti eroare? Imi poti da mai multe detalii? 

Multumesc,

Ramona

Vizitator
0

[ Editat ]

Buna, pai imi cerea sa schimb parola la contul de pe my vodafone 0720xxx insistent si nu puteam sa fac nimic, in fine au fost mai multe probleme, mi-a expirat creditul si numai aveam acces la nimic etc, si oricum mi-am schimbat parola, si dupa ce am finalizat procesul si am incercat sa conectez la forum imi aparea din nou formularul acela de inscriere pe forum in loc sa ma logheze cu "veveak", si nu am avut incotro decat sa fac un alt cont pe forum cu alta adresa de mail si alt username...cam asta e problema.

Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

Da, din cauza ca, conturile de pe forum nu de pot sterge definitiv!!! Ar trebui facuta o rubrica de stergere a conturilor definitiv la cererea utilizatorului.

Membru veteran
0

Buna veveak10,

Ti-am lasat un mesaj privat. Te rog sa ma anunti daca esti de acord cu modificarea.

Multumesc,

Ramona

Membru veteran
0

Buna veveak,

Ti-am modificat userul asa cum ti-ai dorit. Te rog, sa ma anunti daca te pot ajuta cu informatii suplimentare.

Multumesc,

Ramona

Vizitator
0

Se poate sa-mi schimb si adresa de mail inapoi in cea primara?