Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Re: cartela expirata/blocata

Bine ai venit pe forum, eandrasi1 !

Pentru a te putea ajuta, am rugamintea sa-mi oferi numarul in cauza prin mesaj privat.

Multumesc!
Alexandra

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-06-2014
0

Buna ziua,

Am avut o cartele vodafone pe care nu am mai folosit-o in ultimele luni deoarece nu am fost in tara si a expirat. Nu stiu exact cand martie sau aprilie. Se poate totusi sa recuperez numarul, se mai poate face ceva?

Va multumesc !

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

@alinalix a scris:

Buna ziua,

Am avut o cartele vodafone pe care nu am mai folosit-o in ultimele luni deoarece nu am fost in tara si a expirat. Nu stiu exact cand martie sau aprilie. Se poate totusi sa recuperez numarul, se mai poate face ceva?

Va multumesc !

Buna si bine ai venit pe forum!

Reconectarea se poate face in termen de maxim 60 zile de la deconectare. Pentru reconectare, este necesar sa cumperi o cartela de reincarcare de minim 5 euro. Daca o cumperi de la reprezentanta, colegii vor trimite direct codul pentru reconectare. Din cei 5 euro, se vor retrage 4 pentru reconectare. Daca o iei din alta parte, va fi necesar sa apelezi la chat pentru reconectare. 

Vei gasi fereastra pentru chat pe orice pagina a site-ului nostru (aceasta arata ca in imaginile de mai jos) si vei fi preluata imediat.

chat2.jpg

chat3.jpg

Multumesc!

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-06-2014
0

[ Editat ]

Buna ziua,

referitor la raspunsul dumneavoastra, imi puteti spune daca ma mai incadrez in cele 60 de zile?  Daca nu reusesc sa ajung astazi la o reprezentanta, sa nu ma duc sa cumpar degeaba cartela. Nr. de telefon este 072xxx .

Va multumesc!

@alinalix a scris:

Buna ziua,

Am avut o cartele vodafone pe care nu am mai folosit-o in ultimele luni deoarece nu am fost in tara si a expirat. Nu stiu exact cand martie sau aprilie. Se poate totusi sa recuperez numarul, se mai poate face ceva?

Va multumesc !

Reconectarea se poate face in termen de maxim 60 zile de la deconectare. Pentru reconectare, este necesar sa cumperi o cartela de reincarcare de minim 5 euro. Daca o cumperi de la reprezentanta, colegii vor trimite direct codul pentru reconectare. Din cei 5 euro, se vor retrage 4 pentru reconectare. Daca o iei din alta parte, va fi necesar sa apelezi la chat pentru reconectare. 

Vei gasi fereastra pentru chat pe orice pagina a site-ului nostru (aceasta arata ca in imaginile de mai jos) si vei fi preluata imediat.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@alinalix a scris:

Buna ziua,

referitor la raspunsul dumneavoastra, imi puteti spune daca ma mai incadrez in cele 60 de zile?  Daca nu reusesc sa ajung astazi la o reprezentanta, sa nu ma duc sa cumpar degeaba cartela. Nr. de telefon este 072xxx .

Va multumesc!

@alinalix a scris:

Buna ziua,

Am avut o cartele vodafone pe care nu am mai folosit-o in ultimele luni deoarece nu am fost in tara si a expirat. Nu stiu exact cand martie sau aprilie. Se poate totusi sa recuperez numarul, se mai poate face ceva?

Va multumesc !

Buna,

Dupa cum ti-am mentionat si in mesajul privat, numarul poate fi recuperat (te incadrezi in termenul mentionat).

Multumesc,
Alexandra

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎24-06-2014
0

Buna! Vreau sa stiu si eu daca imi mai pot reactiva cartela. Nu mai stiu cand a expirat... Cum fac? Mersi.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

@saharapenguins a scris:

Buna! Vreau sa stiu si eu daca imi mai pot reactiva cartela. Nu mai stiu cand a expirat... Cum fac? Mersi.

Buna!

Pentru a primi asistenta din partea unui consultant Vodafone, te rog sa apelezi la chat. Vei gasi fereastra de chat pe orice pagina a site-ului nostru. Ti-am atasat imaginile de mai jos pentru a vedea cum il poti accesa.

chat2.jpg

chat3.jpg

Multumesc!

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎12-07-2014
0

Buna,mi-a expirat cartela pe 21/06/2014 ceva de genu,vreau si eu s-o reactivez,ma poate ajuta cineva?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Salutare!

Asa cum s-a scris mai sus...

"Reconectarea se poate face in termen de maxim 60 zile de la deconectare. Pentru reconectare, este necesar sa cumperi o cartela de reincarcare de minim 5 euro. Daca o cumperi de la reprezentanta, colegii vor trimite direct codul pentru reconectare. Din cei 5 euro, se vor retrage 4 pentru reconectare. Daca o iei din alta parte, va fi necesar sa apelezi la chat pentru reconectare. 

Vei gasi fereastra pentru chat pe orice pagina a site-ului nostru (aceasta arata ca in imaginile de mai jos) si vei fi preluata imediat."

chat3.jpg

Vodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎12-07-2014
0

"Poți lua legătura cu noi online pe mail sau Forum, ori telefonic la *222. Momentan, serviciul de chat nu este disponibil pentru categoria ta de client." Zice ca categoria mea nu e buna,sau trebuie sa contactez pe mail?