Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: cartela expirata/blocata

[ Editat ]

Da,asa este. Contul tau de utilizator nu este creat in baza unui numar de telefon Vodafone activ.De aceea iti returneaza notificarea aceea.

Poti aplica pentru una din solutiile oferite.  Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎12-07-2014
0

Am creat contu cu nr. de tel expirat,sunt in strainatate si alt nr nu am.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

@JintonJulian a scris:

Am creat contu cu nr. de tel expirat,sunt in strainatate si alt nr nu am.

Buna!

Daca mai ai nevoie de asistenta ne poti trimite un e-mail pe adresa forumsupport_ro@vodafone.com cu detaliile solicitarii tale. In titlul mesajului te rog sa treci "in atentia Irinei".

Multumesc!

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎19-08-2014
0

Cartela internet expirata

[ Editat ]

Bun ziua,

Am o cartela cu numarul 07******** cartela de internet. Ma poate ajuta cineva sa reactivez cartela? Cum trebuie sa procedez?

Multumesc

Membru de onoare

Re: Cartela internet expirata

@Bianca1002 a scris:

Bun ziua,

Am o cartela cu numarul 07******** cartela de internet. Ma poate ajuta cineva sa reactivez cartela? Cum trebuie sa procedez?

Multumesc

Buna Bianca!

Pentru a primi asistenta din partea unui consultant Vodafone, te rog sa accesezi chat-ul. Gasesti fereastra pe orice pagina a site-ului nostru si arata ca in imaginile de mai jos. Te va prelua un coleg imediat.

Chat.jpg

Chat1.jpg

O zi frumoasa!

Vizitator
Înregistrat: ‎16-10-2015
0

CARTELA EXPIRATA/BLOCATA.NU mi-am mai incarcat telefonul de ceva timp si mi-a expirat valabilitatea.As dori sa pot folosi iar aceasta cartela cu acest numar.Va rog sa ma ajutati daca se poate.

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014

@sk1t a scris:

CARTELA EXPIRATA/BLOCATA.NU mi-am mai incarcat telefonul de ceva timp si mi-a expirat valabilitatea.As dori sa pot folosi iar aceasta cartela cu acest numar.Va rog sa ma ajutati daca se poate.

Buna,

Te rog sa imi oferi numarul de telefon in cadrul unui mesaj privat.

Multumesc,

Elena

Vizitator
Înregistrat: ‎09-11-2015
0

[ Editat ]

Salut, am si eu o problema cu cartela, cand vreau sa sun pe ea imi spune "Acest numar nu este alocat" si pe telefon imi arata servicii limitate. Din ce m-am interesat cartela nu am incarcat-o si a expirat de tot, oarecum am pierdut numarul. Nr de tel este 0730 671 877.

Membru de onoare

@coco66 a scris:

Salut, am si eu o problema cu cartela, cand vreau sa sun pe ea imi spune "Acest numar nu este alocat" si pe telefon imi arata servicii limitate. Din ce m-am interesat cartela nu am incarcat-o si a expirat de tot, oarecum am pierdut numarul. Nr de tel este 0730 671 877.

Buna!

Pentru a afla exact starea cartelei si alte informatii utile, te rog sa accesezi chat-ul Vodafone.

Il gasesti pe orice pagina a site-ului nostru in partea dreapta.

O zi frumoasa!

chat10nov15.jpg

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎27-11-2015
0