Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎13-02-2012

cartela expirata

am o cartela de vodafone pe care nu am mai incarcato de 2 luni si de dimineata,nu mai aveam semnal la ea,imi apare urmatorul mesaj pe telefon'sim neinregistrat'de ce?

Membru de bază
Postări: 222
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Re: cartela expirata

poate fi de natura tehnica, "demagnetizare" , cum zic ei. fa o cautare manuala, iar daca iti gaseste reteaua, incearca sa o inregistrezi Emoticon care face cu ochiul
Sfătuitor
Postări: 97
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

salut angela

fii amabila sa incearca sa reamintesti daca ultima data nu este mai mult de 11 luni, daca nu atunci daca ai pe cartela ta min 2.01 euro la orice magazin vodafone fie store s dealer schimba doar pt 2 euro dar daca este sim cu eroare mi se pare ca schimba gratuit dar neaparat trebuie sa mergi la reprezentanta, dupa ce ai facut verificarile, si bineinteles ca trebuie sa salvez nr de tel in agenda ta.

sa ai o zii excelenta,

angela

Sandor

Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

la orange am 3 astfel de cartele si la vodafone 2,deci.....la cosmote niciuna,de ce?
Sfătuitor
0

salut chipa,

fii amabil sa verifici, pt ca or ro si vf rro au mai multe utilizatori, si cosmo o sa aiba eu la digi am patit asa dar mi s a schimbat

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-02-2012
0

alta  e clar necesita inlocuire!Emoticon LOL

Highlighted
Sfătuitor
0

salut chipa,

fii amabil sa verifici, pt ca or ro si vf rro au mai multe utilizatori, si cosmo o sa aiba eu la digi am patit asa dar mi s a schimbat

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut Angela,

Trimite-mi, te rog, numarul de telefon sa pot verifica un pic situatia.

Multumesc

Sfătuitor
0

da, asa am spus si eu Emoticon fericit