Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Consultant
Postări: 95
Înregistrat: ‎10-06-2012
Soluţie acceptată

cate minute primesc la reinnoirea Flexi 6?

Buna ziua,

Am activat optiunea Flexi6 pe 11 noiembrie pe cand continea 125 minute.
E suficient sa incarc cu 6 euro pentru a primi cele 200 minute sau trebuie sa dezactivez optiunea si sa o activez din nou ? Pot folosi toate cele 200 minute national ? Din cate am inteles doar 150 minute se pot folosi national pe cand celelalte 50 se pot folosi doar international.
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: cate minute primesc la reinnoirea Flexi 6?

Buna iradu2004,

Pentru a beneficia de aceasta promotie, trebuie sa activezi oferta noua: Flexi 6 cu 200 + 100 minute nationale/internationale (pana la 50 minute pot fi folosite pentru apeluri catre destinatii mobile din Spania, Italia, Germania, Marea Britanie, Franta, Ungaria si Portugalia): https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/cartela-vodafone/oferte-promotionale/index.htm#t... Daca mai doresti si alte informatii, te rog sa-mi spui.

Multumesc,
Alexandra

Consultant

[ Editat ]
Multumesc Alexandra,

Da, mai am nevoie de informatii referitoare la a doua intrebare din postul initial. Pot folosi toate cele 200 minute pentru apeluri nationale ? un simplu da sau nu este suficient.
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna iradu2004,

Da, le poti utiliza pe toate national si pana la 50 minute pot fi folosite pentru apeluri catre destinatii mobile din Spania, Italia, Germania, Marea Britanie, Franta, Ungaria si Portugalia.

Multumesc,
Alexandra

Consultant

Multumesc Alexandra, seara buna!
Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

Buna ziua..am 2nr tel/cartela...o sa le dau pe privat pt a le verifica...+nr mej/ab..si care acum...de ania astept sa-l trec pe cartela..pt a beneficia de pret/minute...dar nu cred ca pot m-ai devreme de Aprilie 2014..si nu stiu daca o sa m-ai fie promotia Flexi 6....asadar pana una alta ma intereseaza pt 2nr tel daca pot activa aceasta promotie...o sa dau pe PM...dupa ce ami ve-ti da raspuns.aici astept multumesc...
Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Salut!

Din ce am vazut ,in experienta celor aproape 2 ani pe forum,promotiile prepaid au fost din ce in ce mai bune ,cu fiecare promotie lansata.Asa ca,nu trebuie sa ai grija lui Flexi6,pentru viitor.  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone