Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
rey
Colaborator debutant
Postări: 34
Înregistrat: ‎27-01-2013
0
Soluţie acceptată

ce sa aleg la 7 euro credit

[ Editat ]

am cumparat o cartela cu 7euro,  nu stiu ce optiune sa aleg, m-ar interesa sa am doar minute nationale/internationale si net

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: ce sa aleg la 7 euro credit

Cat cate minute nationale/internationale?Cati MB de trafic?

Vodafone
rey
Colaborator debutant
0

[ Editat ]

cat se poate de mult pentru 7 euro, am vaz ceva cu combi7  250min nationale/internati 250 mb net, nelimitat in retea, este mai bun? pentru net si min nationale

Membru VIP

[ Editat ]

In costul de 7 euro credit. extraoptiunea Combi 7 este cea mai potrivita.Iti ofera 250 MB trafic de date+(150+150) minute nationale/internationale(pana la 75 minute din cele internationale pot fi utilizate pt international pe mobil) 

Vodafone
rey
Colaborator debutant

[ Editat ]

am intrebat ca sa fiu sigur xD , greu am gasit promotiile care ce inseamna, cand dai pe servicii cartela, apar informatii  doar despre 5€ si 1€,   ms pt raspunsuri

Membru VIP

[ Editat ]

Cu placere!  Emoticon fericit

Probabil,nu esti familiarizat cu site-ul.Nu este chiar asa greu de gasit. Nu trebuie decat sa treci mouse-ul peste sectiunea Servicii si tarife,iar link-ul Promotii este imediat accesibil.

Nu uita sa citesti si meniurile info,din pagina cu promotii,pentru o intelegere cat mai buna.Daca ,totusi,ai nevoie de asistenta suplimentara,cu siguranta se va gasi un moderator sa te ajute.  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎06-01-2014
0

[ Editat ]

combi 7 la mine sunt doar 150min nationale Emoticon frustrat pe site scrie 250...

Membru VIP
0

[ Editat ]

Dupa ce ai activat optiunea Combi 7,reapelezi *100# ,si la ramura Promotie  vei putea activa gratuit bonusul de 100 minute nationale/internationale.

Din pacate ,sunt utilizator de abonament,altfel ti-as fi ilustrat cu screen-uri.

Vodafone
rey
Colaborator debutant
0

[ Editat ]

aha, si dupa ce activez si promotia, se fac 250 min nationale, astea sunt valabile timp de 60 zile? pe site scrie ca daca incarci 7€ ai 60 zile valabilitate,nu expira dupa 30zile,  flexi 6 vad ca e ceva mai rentabil.... tot expira la 30 zile pt 6€ ?  daca mai am 1€ rest

Membru VIP

VAlabilitatea creditului este de 60 de zile pt cei 7 euro.
Valabilitatea extraoptiunii este de 30 de zile,indiferent de valoarea extraoptiunii pt care ai aplicat

Vodafone