Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Re: credit inapoi

Buna gafa,

Ti-am raspuns la mesajul privat.

Multumesc,
Alina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎12-01-2013
0

[ Editat ]

buna!

am incarcat azi echivalentul a EUR 7 pe cartela prepay cu numarul 07xxxxxxxx si am activat din eroare o alta optiune decat doream. Pot sa recuperez creditulpe numarul de mai sus si sa incerc din nou sa activez operatiunea dorita?

Multumesc,

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut florin1967 si bine ai venit in comunitate,

Ti-am lasat un mesaj privat. Am sa te ajut eu cu aceasta situatie, indata ce imi oferi informatiile solicitate.

Pentru siguranta informatiilor tale cu caracter personal, ti-am editat numarul de telefon.

O zi frumoasa!

Cristina

Vizitator
Înregistrat: ‎10-03-2014
0

Salut.... acum recent am incarcat  si eu cartela cu 6E si mi sa activat o optiune singura ..dar nu vreau aceasta  optiune si imi vreau creditul inapoi ..... acum  1 ora mi sa actvat optiunea si nu am folosit nimik din ea .. ( net nationale internationale sms ) e fix cum le-am primit ...   cum fac sa  primesc  creditul inapoi ??? ca nu pot da sms  cu txt cedit... spune ca nu e disponibila  . 

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna Samyd,

Ofera-mi numarul prin mesaj privat pentru a te ajuta cu verificarile necesare.

Multumesc,
Alexandra

Nou venit
Înregistrat: ‎06-04-2014
0

Buna ziua, acum cam o ora am incarcat cartela vodafone cu 6 euro, dar din pacate am uitat sa dezactivez optiunea precedenta, cea cu 5 euro, si mi s-a activat automat. Cum pot face sa recuperez creditul si sa activez optiunea cu 6 euro. Nu am consumat nimic din optiunea activata. 

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Bine ai venit pe forum, MariusLL!

Trimite-mi, te rog, numarul prin mesaj privat.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi lasa mesaj este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Nou venit
Înregistrat: ‎21-05-2014
0

si eu am patit la fel cum il pot recupera nu am vorbit nu am dat mesaje nu am intrat pe net mi sa activat alta optiune

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna,

Daca ai nevoie de ajutor, te rog, sa apelezi cu incredere la chat.

Il poti accesa de pe orice pagina a site-ului. Este afisat exact ca in imaginea atasata:

chat.jpg

Multumesc,

Roberta

bee
Nou venit
Înregistrat: ‎17-09-2014
0

Buna ziua si eu am o problema similara ....Emoticon trist...am incarcat cartela si mi s-a activat extraoptiunea...pe care nu o doresc.Eu sunt in roaming in Danemarca si am nevoie de credit si nu de extraoptiuni.Ma poate ajuta cineva sa obtin creditul inapoi...? Va multumesc...:-)