Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-02-2012
0

credit inapoi

buna seara. am trecut si eu nr de la abonament la cartela de cei 3 euro credit care trebuia sa ii am am primit automat (enervant lucru) o extraoptiune.... am inteles ca se poate sa primesc creditul inapoi daca trimit mesaj la nu stiu ce nr ...stie cineva cum se procedeaza? la ce nr trebuie sa trimit? multumesc anticipat, o seara buna

Membru de bază
Postări: 222
Înregistrat: ‎26-01-2012

Re: credit inapoi

trimite SMS cu textul CREDIT la nr 579. mesajul trebuie expediat in maxim 7 zile de la activare.

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

aceeasi problema aveam si eu.ms rares
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-02-2012
0

Ms. Din pacate au trecut cele 7 zile...
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna s_16val,

Te rog sa imi lasi un mesaj privat cu numarul tau de telefon pentru a verifica si a te ajuta.

Multumesc,

Irina.

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎21-12-2012
0

Salut,

Si mie mi au fost luati 7 euro automat pentru o extraoptiune,eu am nevoie de acest credit pentru a-l folosi in roaming.Sunt in Italia acum si imi spune ca numarul 579 la care cer creditul inapoi este inexistent.Va rog ajutati ma cu o solutie sa-mi recapat acest credit inapoi pentru a-l putea folosi in roaming.

Multumesc

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna sebidic si bine ai venit in comunitate!

Trimite-mi, te rog, numarul tau de telefon printr-un mesaj privat pentru a verifica situatia si a te ajuta.

In cazul in care nu stiai deja, ca sa-mi lasi mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si in fereastra care se va deschide vei avea aceasta posibilitate.

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎23-12-2012
0

si mie mi-a expirat abonamentul pe 20 decembrie si am trecut pe cartela si problema este ca mesajul cu 579 cu credit nu se trimite iar la achizitionarea unui cod reincarcabil de 5 euro, nici acesta nu mere introdus
Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna gafa si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, numarul de telefon si mai multe detalii  intr-un mesaj privat pentru a te ajuta cu verificarile necesare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Alina-Elena PM.JPG
Multumesc,
Alina

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎23-12-2012
0

ti-am trimis numarul Emoticon fericit