Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎24-01-2012

de ce mai multe avantaje pt cei cu cartele vodafone decât cei cu abonament

[ Editat ]

oferte mai bune la cartele decât la abonament. de ce?

Highlighted
Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Re: de ce mai multe avantaje pt cei cu cartele vodafone decât cei cu abonament

Buna Seby,

La abonament ai posibilitatea de a achizitiona un telefon la pret subventionat, poti face amanari de plata si beneficiezi si de un trafic superior de date, in plus la abonament ai mai multe minute nationale incluse fata de ofertele de la Cartela Vodafone.

Multumesc, Mirela

Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎24-01-2012

spune-mi o ofertă la abonament mai avantajoasă decât la cartelă

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut Seby,

Colega mea se referea la gama actuala de abonamente unde doar Mega6 are un numar de minute nationale mai mic decat extraoptiunile de la cartela. In acelasi timp, in functie de vechimea clientului apar si ofertele personalizate, cele care nu se gasesc pe piata, mai avantajoase chiar ca cele de la cartela.

De asemenea, mai trebuie luate in considerare nevoia de comunicare si posibilitatea de a consuma acele minute aferente serviciului de cartela.

Nu in ultimul rand, trebuie sa luam in considerare si restul beneficiilor, printre care, cel mai important din punctul meu de vedere este imposibilitatea de a ramane fara acces la efectuare a apelurilor. In cazul cartelelor, daca un utilizator trece printr-o perioada aglomerata, uita cand este ultima data de valabilitate si nu efectueaza nicio incarcare pe cartela. In cazul in care apare nevoia urgenta de apelare, aceasta va deveni imposibila.

Claudiu