Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Re: incarcare cartela cu puncte de loialitate?

@sarighiol a scris:

Vrem să încărcăm cartele prepaid cu puncte de loialitate din contul și aplicația MyVodafone și/sau din meniul de la *222 și/sau din meniul de la *123#.

Dorințele clienților = praf în ochi pentru programatorii de la Vodafone. Asta e concluzia mea după ce am găsit aici așa de multe postări cu această cerere, cu vechime de 4 ani!

De menționat că firmele care lucrează în franciză cu Vodafone nu au disponibilă această opțiune în software-ul pus la dispoziție de Vodafone. Deci la dealeri nu se poate să încărcăm cartele utilizând punctele.   

Buna,

Iti multumim pentru feedback-ul acordat, il vom redirectiona catre cei vizati!

Momentan se pot efectua reincarcari doar din reprezentantele Vodafone.

Multumesc!

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

Am fost la magazin. Surpriză: consultantul a zis că nu știe dacă mai e disponibil acest serviciu deoarece de mult timp nu a mai venit nimeni să ceară reîncărcare prepaid cu puncte de loialitate. A căutat în baza de date, a găsit repede și operațiunea a fost efectuată cu succes.

Deci nu se investește în acest serviciu fiindcă are utilizatori foarte puțini. Nu-mi vine să cred!

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎01-04-2017
0

se poate reincarca cartela vodafone cu puncte de loialitate? daca da, unde si cum? deoarece din My Vodafone nu se prea poate

multumesc

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

Nu se poate din MyVodafone, ci doar într-un magazin Vodafone (nu partener sau dealer).

Aici se poate doar dacă găsești un angajat care știe unde să caute în baza de date să facă această încărcare.