Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎06-02-2012
0

incarcare gresita

buna seara

am incarcat o cartela pe care am mai incarcat-o in trecut dar pe care nu o mai am

cum pot recupera creditul(eventual transfera pe un numar pe care am facut o reincarcare azi)?

Emoticon trist am bagat 12 euro azi si ma bateeee

va multumesc

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Re: incarcare gresita

Buna crazypaulica,

Te rog frumos sa-mi trimiti un mesaj privat cu numerele de telefon in cauza pentru a verifica.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-12-2012
0

Am incarcat online si am gresit numarul cum pot recupera creditul ? stima

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salutare!

Lasa-mi un mesaj privat cu urmatoarele date:

-numarul pe care doreai sa il reincarci

-numarul gresit

-cum ai dorit sa faci reincarcarea? cu cartea de credit sau dintr-un cont de abonat?

Multumesc,

Claudiu

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎17-07-2012
0

Buna ziua,

Am reincarcat acum aproximativ o luna o cartela cu 11 euro, dar din greseala am selectat un alt numar decat pe cel pe care vroiam sa-l reincarc. La momentul respectiv nu mi-am dat seama ca totusi am facut acea reincarcare, de-abia acum am observat pe card ca am facut reincarcarea si verificand in contul myvodafone ultimele reincarcari am vazut ca s-afcaut acea reincarcare pe un alt numar pe care nici nu-l mai am printre cele cunoscute. Pot recupera acel credit cumva?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Salut!

Mie mi s-au restituit cei 10 euro reincarcati catre un numar gresit,dar am semnalat imediat.Daca a trecut atata timp...nu stiu ce sa zic. Oricum,acceseaza Chat online din orice pagina a site-ului,iar un consultant iti va oferi o rezolutie.  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎25-06-2013
0

incarcare gresita

buna seara! am facut o incarcare gresita, am gresit ultima cifra a numarului de telefon, am incercat sa apelez acel numar de telefon si am observat ca are casuta vocala banuiesc ca nu este activ. Pot sa recuperez cumva creditul sau sa il transfer catre numarul de telefon dorit?

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@elly86ph a scris:

buna seara! am facut o incarcare gresita, am gresit ultima cifra a numarului de telefon, am incercat sa apelez acel numar de telefon si am observat ca are casuta vocala banuiesc ca nu este activ. Pot sa recuperez cumva creditul sau sa il transfer catre numarul de telefon dorit?

Buna,

Te rog sa adresezi situatia echipei de chat.

chat.jpg

Multumesc,

Alexandra

Nou venit
Înregistrat: ‎30-08-2016
0

Buna ! Am facut o reincarcare pe un numar mai vechi care mi l a luat o persoana .. cum fac sa iau creditul inapoi . Ieri in jur de ora 14:10 s a efectuat reincarcarea dupa un abonament
Nou venit
Înregistrat: ‎20-09-2016
0

Buna,

Am incarcat 6 euro pe un nr gresit (am gresit penultima cifra si am vazut dupa finalizare). Imi pot recupera banii?

Multumesc.