Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎10-10-2018
0

japca ordinara vodafone

aveam 2 euro pe cartela, am incarcat cu inca 10 Euro, am activat optiunea de 5 euro - 20.000 mb internet pe mobil si mi-ati luat tot creditul.
Nesimtitre curata din partea voastra si ati scos si chatul online ca sa nu mai dea nici dracu de voi. O sa va fac reclamatie daca  nu primesc creditul astazi

Vizitator
0

Re: japca ordinara vodafone

am tot sunat la numere apelând *222 sau 0372022222 si nu raspunde nimeni decat robotul vostru ordinar care cred ca e idiot avand in vedere ca apas o tasta si imi inchide apelul.

Rog returnarea creditului cat mai repede

Moderator
Postări: 55
Înregistrat: ‎18-06-2018
0

Buna!

Te rugam sa completezi formularul de asistenta de aici: https://bit.ly/2uXbziY, unde sa ne spui solicitarea ta si numarul de contact pentru a fi contactat de catre colegii mei.

Roxana

Vizitator
0

Am trimis mesaj prin acel mijloc de contact ieri si mi-au raspunsul cu totul alta poveste.

Am cartela in tableta copilului si nu pot sa fiu sunat pe ea.

Codul de reincarcare este urmatorul : 547-846-570-87974 si numarul de telefon este 0736460325

Puteti verifica, a fost incarcat ieri cu suma de 10 Euro, mai aveam 2 euro in cont si acum nu am nicio optiune activa si nici credit. Rog returnarea creditului

Va rog sa va uitati si pe atasament, se vede clar ca erau 12 Euro in cont si nu exista nicio optiune activa si nici credit.

Rog returnarea creditului

Vizitator
0

Ba da voi chiar sunteti nesimtiti ? Cat dracu dureaza sa imi dati creditul inapoi. V-am facut printscreen, v-am trimis codul de reincarcare, chiar atat de batuti in cap sunteti incat nu puteti face o operatiune atat de simpla cand aveti toate datele servite?

Vizitator
0

Aparent si-a facut cineva mila de mine si mi-a returnat creditul si activat optiunea de internet dorita.

Pai de ce trebuie ma oameni buni sa ajungem la jigniri si prostii de genul ?

Offf, mi-as cere scuze pt comportamentul meu dar chiar nu am gresit eu ca sa fac asta.

Aveti mai multa grija ...

Moderator
Postări: 531
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Inteleg ca ai consumat acel credit pentru ca ai ales sa continui sa navighezi pe internet desi nu mai aveai trafic inclus in optiunea de 20.000MB.

Ne bucuram ca ai reusit sa rezolvi aceasta situatie.

O zi frumoasa,
Madalina