Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-09-2018
0

nu mai pot trimite SMS-uri

Buna ziua,

De cateva zile nu mai pot trimite SMS-uri, mai exact in data de 31 august am observat ca acestea nu se mai livreaza, ci primesc mesajul de eroare "Send Failed" indiferent catre ce nr de telefon/retea as incerca sa trimit. Ultimul SMS trimis cu succes a fost in data de 24 august. Nu mi-am schimbat telefonul in acest interval, n-am modificat nimic prin setarile lui... Mentionez ca am credit si optiune activa,  apeluri telefonice pot initia/realiza fara probleme, primesc sms-uri. Am verificat in setarile telefonului iar numarul centrului de mesaje este setat corect (adica +40722006000 ). Am incercat sa va trimit email prin completarea formularului de asistenta dar vad ca nu se poate (ma tot directioneaza catre sectiunea de Intrebari Frecvente de cate ori apas butonul de "Trimite e-mail", pare a fi un loop). Astept feedback-ul dumneavoastra.

Multumesc,

Stefania

Moderator
Postări: 660
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: nu mai pot trimite SMS-uri

Buna!

Pentru aceasta situatie iti recomandam sa iei legatura cu noi. Poti face aceasta fie apeland seriviciul *222, fie trimitand un email la adresa socialmedia_ro@vodafone.com, noi vom verifica si te vom ajuta cu drag.

Madalina
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-09-2018
0

Re: nu mai pot trimite SMS-uri

Salut Madalina,

Multam frumos pentru indicatii, trimit e-mail la adresa mentionata de indata.

Zi faina,

Stefania