Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎05-11-2014
0

Re: sim FREE !

de ce mi-a fost sters ultimul mesaj ?

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salutare,

La ce mesaj faci referire mai exact? Presupun ca nu a avut un continut necorespunzator. Cel mai probabil cred ca a intervenit o eroare, insa nu a fost nimic intentionat. 

Multumesc,

Claudiu 

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Vio,

Din pacate,va mai dura ceva pana trimit SIM-ul.Sunt foarte ocupat perioada asta,incat nu ma pot deplasa la un punct postal.Vei primi una din astea 3.

Vodafone
Membru VIP

Salut Viorel,

Ti-am trimis SIM-ul. Utilizare placuta! Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎05-11-2014

Multumesc foarte mult, @ Ionuţ

Te rog sa imi dai si cateva detalii despre ea, cu cat trebuie sa o incarc si ce extraobtiune pot activa,

Cu stima

Membru VIP
0

@vio12 a scris:

@Multumesc foarte mult, @ @Ionuţ

Te rog sa imi dai si cateva detalii despre ea, cu cat trebuie sa o incarc si ce extraobtiune pot activa,

Cu stima

Cu placere!

Legat de detalii,SIM-ul vine cu posibilitatea de a activa un numar favorit din reteaua Vodafone,cu care sa vorbesti nelimitat,atata timp cat cartela are valabilitate..Il poti seta la *100#>>Contul meu..In plus,esti inscris automat la bonusul "Vorbesti,NET primesti"

Daca nevoile tale de comunicare sunt consistente,poti activa o extraoptiune din promotia de aici.O promotie lansata de cateva zile,cu beneficii mult mai numeroase decat ce am cunoscut pana acum.

Daca nevoia de comunicare este una decenta,poti activa extraoptiunile promovate aici.Am sa le etalez mai si mai jos.

"

1.)  Optiunea cu 100 minute in Vodafone si 10 minute nationale cu 1 EURO/luna se poate activa prin trimiterea unui SMS cu textul 110 la numarul 321. Optiunea se reactiveaza timp de 3 luni dar se poate dezactiva la *100# de la optiuni active. Daca doriti sa pastrati optiunea, dupa cele 3 luni, poti trimite din nou SMS la 321 cu textul 110

2.)  Optiunea cu 300 minute in Vodafone si 20 minute nationale cu 2 EURO/luna se poate activa prin trimiterea unui SMS cu textul 20 la numarul 321. Optiunea se reactiveaza timp de 3 luni dar se poate dezactiva la *100# de la optiuni active. Daca doriti sa pastrati optiunea, dupa cele 3 luni, poti trimite din nou SMS la 321 cu textul 20

3.) Optiunea cu 400 minute si SMS-uri in Vodafone si 20 minute nationale cu 4 EURO/luna se poate activa prin trimiterea unui SMS cu textul 420 la numarul 321. Optiunea se reactiveaza timp de 3 luni dar se poate dezactiva la *100# de la optiuni active. Daca doriti sa pastrati optiunea, dupa cele 3 luni, poti trimite din nou SMS la 321 cu textul 420"

Mai sunt si extraoptiunile de urgenta si SENIOR.Detalii aici.Ca o observatie ,extraoptiunile de urgenta au doar 7 zle valabilitate,iar SENIOR este mai buna decat cea de la 3.),desi au aceeasi valoare

Valoarea reincarcarilor va fi definita de valoarea extraoptiunii dorite.

Eu ti-am listat aproape toate extraoptiunile.Poti sa-mi zici,pentru un raspuns cat mai exact,cam ce beneficii iti doresti lunar.

Daca mai ai alte intrebari,forumul iti sta la dispozitie.

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

În mesajul nr. 96 din acest subiect am descris situația întâmpinată cu o cartelă prepaid cu convorbiri nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone.

Din nou am aceeași problemă cu o altă cartelă prepaid din aceeași ofertă, al cărei nr. se poate vizualiza pe contul meu în secțiunea „Profil personal - Informații personale - Note private”. Este de forma 07285*****.

Din nou vă rog să transmiteți colegilor dvs. să corecteze această eroare așa încât să existe convorbiri nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone pe perioadă nedeterminată, așa cum a fost promoția când s-au oferit gratuit aceste SIM-uri, după cum se poate citi pe pliantele care au însoțit aceste SIM-uri, pliante cărora le-am atașat fotografii acolo în mesajul nr. 96.

Ca și în alte numeroase probleme, atât pe chat, cât și la *222, nu a reușit nimeni să reactiveze convorbirile nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone pe acest nrumăr...

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

@sarighiol a scris:

În mesajul nr. 96 din acest subiect am descris situația întâmpinată cu o cartelă prepaid cu convorbiri nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone.

Din nou am aceeași problemă cu o altă cartelă prepaid din aceeași ofertă, al cărei nr. se poate vizualiza pe contul meu în secțiunea „Profil personal - Informații personale - Note private”. Este de forma 07285*****.

Din nou vă rog să transmiteți colegilor dvs. să corecteze această eroare așa încât să existe convorbiri nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone pe perioadă nedeterminată, așa cum a fost promoția când s-au oferit gratuit aceste SIM-uri, după cum se poate citi pe pliantele care au însoțit aceste SIM-uri, pliante cărora le-am atașat fotografii acolo în mesajul nr. 96.

Ca și în alte numeroase probleme, atât pe chat, cât și la *222, nu a reușit nimeni să reactiveze convorbirile nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone pe acest nrumăr...

Buna!

Te rog sa reacceszi chat-ul in vederea rezolvarii acestei solicitari.

Iti doresc o zi frumoasa!