Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎26-02-2012
0

Re: sim FREE !

Daca ma poate ajuta si pe mine un moderator, multumesc:

Convorbiri nelimitate cu un numar favorit din retea, gratuit, pe toata perioada de valabilitate a cartelei, ce inseamna pe toata perioada de valabilitate a cartelei, adica atat timp cat ai creditul activ sau?

Si mai am o intrebare, aceste cartele cadou, in cat timp pot fi activate si sa mai fie valabila promotia, si din cate am inteles nu trebuie sa ai vreo optiune activa ca sa fie valabil numarul gratuit , trebuie sa ai doar creditul activ(cred ca am mai pus de fapt doua intrebari :smileyhappy:  ) Multumesc

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna hellboy1983.

Ti-am raspuns la mesajul privat pe care mi l-ai trimis. Daca mai alte intrebari te rog sa ma anunti.

Multumesc,

Ramona

Highlighted
Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Si pe mine ma intereseaza exact aceleasi intrebari pe care le-a pus hellyboy1983. Va rog sa raspundeti la ele.

Membru veteran
Postări: 536
0

Buna bogdi14.

Optiunea Convorbiri nelimitate cu un numar in retea se poate folosi pe toata perioada de valabilitate a cartelei. Mai exact, daca iti activezi cartela azi, creditul ei este valabil 4 luni si poti suna gratuit catre numarul favorit timp de 4 luni fara a face o alta reincarcare. Nu trebuie sa ai activa o alta optiune pe numar pentru a beneficia de aceasta oferta si nu trebuie sa activezi cartela intr-o anume perioada de timp pentru a beneficia de aceasta oferta. Cand cand activezi cartela vei avea deja optiunea pe numarul tau de telefon, tu trebuie doar sa inregistrezi numarul favorit la *100#.

Multumesc,

Ramona

Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012

Aceasta oferta este pe viata la cartelele gratuite sau numai 4 luni?

Membru de onoare
Postări: 1.749
0

[ Editat ]

Buna Bogdi_Marian992,

Optiunea ramane permanent pe cont. Tot ce trebuie sa faci pentru a putea suna nelimitat pe numarul ales e sa ai valabilitate pe cartela.

Multumesc,

Irina.

Vizitator
0

Deci chiar in cazul in care cartela intra in perioada de gratie intre doua reincarcari , in momentul in care cartela are iarasi valabilitate optiunea este activa?

Mai este valabila optiunea de a cumpara valabilitate un an cu 10 euro ca nu gasesc pe site?

Multumesc

Moderator
Postări: 2.729
0

Salut hellboy1983.

Raspunsurile la intrebarile tale sunt da si da.

Adica, in momentul in care ai contul activ, poti suna imediat gratuit si nelimitat pe numarul favorit ales.

Cat despre posibilitatea de a cumpara valabilitate, aceasta o faci de la:

*100# -> 8.Cadouri surpriza -> 1.Cadouri pentru tine si prieteni -> 2.Cumpara cadouri -> 5.Valabilitate un an

Multumesc,

Tudor.

Vodafone
Vizitator
0

[ Editat ]

A aparut aceasta oferta la cartela? Cu ce ocazie?

Special pentru aceasta cartela:

- 100 minute in reteaua Vodafone, la activare, gratuit dupa primul apel  (*222 sau apel in Vodafone), fara a fi nevoie de reincarcare;

- 1000 minute pe luna, GRATUIT cu un numar favorit Vodafone pe viata;

- 1500 minute /sms Vodafone + 50 min/sms national cu 3 euro / luna.

Cartelele sunt sigilate, nu au numarul de telefon afisat. Se va afla dupa primul apel

Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012

De unde ai auzit de aceasta oferta? Poti pune un link sau o poza cu cartela?