Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: sim FREE !

Buna Bogdi_Marian992.

Revin cu un raspuns. I-am rugat pe colegii nostri din Marketing sa ne spuna cand vom mai avea o astfel de campanie.

Multumesc,

Ramona

Highlighted
Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012

Ati primit raspunsul?

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

Pe Caras Severin nu este nicio promotie?

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna Bogdi_Marian992. 

Am primit raspunsul  de la Marketing si in acest moment nu avem in vedere desfasurarea unor noi campanii prin care sa oferim sim-uri gratuite. Ramai alaturi de noi, iar in momentul in care vom avea noi informatii te vom anunta.

Multumesc, Ramona

Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012

Ok, dar vreau sa fie daca se poate in luna aprilie.

Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎25-05-2012

Salut,

Sa reinviem putin acest topic.

Se dau doua cartele.

O cartela cu 0.00 euro credit intial pe ambalajul caruia scrie:"...cartela ce ofera gratuit comunicare nelimitata cu un numar favorit din retea". Nu se puteau efectua apeluri de nici un fel.

Am setat numar favorit.

Am reincarcat 10 euro.

Am activat optiunea 300/20 cu 2 euro pe luna.

Am apelat numarul favorit, apel sub un minut.

Dupa verificarea la *123#, s-a scazut un minut din optiune.

A doua cartela, sim in folie de plastic, fara ambalaj, primita la DHS Corvin MTB Maraton in pachetul de start, cartela cu 0.01 euro credit initial.

Am setat numar favorit.

NU am reincarcat!

Am apelat, merge vorbesti cat vrei cu nr. favorit.

Nelamurirea mea: La prima cartela: daca se ofera nelimitat cu un numar favorit, de ce mi-a scazut din optiune? Nu trebuia sa ramana minutele intacte pentru ca vorbesc in promotia "nelimitat cu un numar favorit"?

Cu stima,

Laszlo

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna AirBoy,

Te rog, sa-mi lasi numarul primei cartele pentru a putea verifica exact ce s-a intamplat.

Multumesc,

Alina

Începător

Alina_Elena

Multumesc mult, insa azi dimineata am realizat unde e greseala, mutasem sim-ul in alt telefon si datorita lipsei listei apelurilor initiate uitasem ca am sunat-o pe Dana de la Marisrom Toplita. Deci minutul dedus din optiune nu era cel initiat catre numarul favorit. Azi dimineata am realizat si am mai facut teste, sunand pe nr. favorit nu se scad minute din optiune.

Cu stima,

Laszlo

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna Laszlo,

Nu este nici o problema, ma bucur ca s-a rezolvat. Daca pe viitor vrei sa apelezi la mine, sa te ajut cu alte solicitari, informatii o poti face cu incredere.

O zi frumoasa,

Alina

Începător
0

[ Editat ]

O intrebare simpla, ce inseamna "comunicare nelimitata cu un numar favorit din retea"? Apeluri si SMS nelimitat sau doar apeluri?

Multumesc.