Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: sim FREE !

[ Editat ]

Salut!

Cand  ajung la  Posta iti trimit SIM-ul sigilat.Beneficiile sunt 3000 minute nationale si 75 minute nationale/SMS nationale/ minute internationale  in fiecare luna ,gratuit, timp de 3 luni.Dupa aceea,daca mai vrei sa o pastrezi va trebui sa reincarci cu 5 euro,iar daca nu,dezactivezi optiunea(TOTAL 5 se numeste) de la *100#>>Contul meu>>Optiuni active si activezi ce optiuni doresti.

Ionut

Vodafone
Highlighted
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎02-07-2013

multumesc mult!

Membru VIP

Salut Claudiu!
Am trimis SIM-ul. Vineri ar trebui sa ajunga. Emoticon fericit
Ionut

Vodafone
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎02-07-2013

tocmai ce am primit sim-ul, multumesc si pentru carteEmoticon fericit). Numai bine!

Membru VIP

[ Editat ]

Salut!

Cam tarziu a ajuns,dar e bine ca asteptarea a luat sfarsit..  Convorbiri si lectura placute.  Emoticon care face cu ochiul

Ionut

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

[ Editat ]

Salutare tuturor!

Pe contul meu în secțiunea „Profil personal - Informații personale - Note private” se găsește un număr numit „Cartelă”. Este un SIM free cu convorbiri nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone.

Pe 17 decembrie 2012 am activat acest SIM. L-am folosit în cele 120 de zile de valabilitate numai pentru convorbirile cu nr. favorit, după care doar a primit apeluri pe el, până pe data de 25 septembrie 2013 când l-am încărcat cu 11 euro, din care am cumpărat valabilitate un an cu 10 euro, am schimbat nr. favorit cu 0,75 euro și au rămas pe cont 0,25 euro + 0,01 euro aflați pe cartelă inițial + 1,50 euro bonus pentru reîncărcare.

Acum când accesez contul MyVodafone pe acest nr. observ că bonusul s-a consumat la convorbirile cu nr. favorit, după care s-au consumat și din cei 0,26 euro 2 minute X 0,09 euro și mai sunt pe cont 0,08 euro, iar apelurile către nr. favorit nu mai se pot iniția.

Vă rog să transmiteți colegilor dvs. să corecteze această eroare așa încât să existe convorbiri nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone pe perioadă nedeterminată, așa cum a fost promoția când s-au oferit gratuit aceste SIM-uri, și să se restituie pe cont cei 0,18 euro consumați în mod nejustificat. 

Mai jos se află fotografii de pe ambalajul cartelei și pliantul conținut în el. Dacă cumva pe acestea scria că oferta convorbiri nelimitate cu un număr favorit din rețeaua Vodafone de pe această cartelă este valabilă pe o perioadă determinată sau trebuie activată până la data de... sau alte condiții pe care noi nu le-am respectat, atunci era justificată dispariția ei misterioasă. Însă odată ce nu se specifică nimic, șefii de la Marketing care au lansat oferta fără a face aceste precizări, să-și asume răspunderea. 

21102013128-2.jpg

21102013129-2.jpg

21102013130-2.jpg

21102013131-2.jpg

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

Încurcată treabă, dacă nu zice nimeni nimic, nimic! Emoticon fericit Eu și Vodafone suntem mereu încâlciți și încurcați! Emoticon LOL

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna sarighiol!

Am rugamintea sa ma contactezi prin mesaj privat in vederea clarificarii acestei situatii.

Multumesc!

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎05-11-2014
0

salut

am si eu nevoie de o cartela free sim vodafone. 

cu stima

Membru VIP

Salut!

Lasa-mi un numar de contact si datele adresei,ca sa-ti pot trimite SIM-ul.

Nu ti-am mai raspuns la mesajul privat,postarea de aici fiind suficienta.

Vodafone