Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎25-01-2012

Am o problema cu transparenta concursurilor de la Vodafone

[ Editat ]

Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012

Re: Am o problema cu transparenta concursuriloe de la Vodafone

la ce concurs te referi ? daca zici de pixelmania am deschis si eu un topic mai sus in care si eu semnalam acelasi lucru........... lipsa de transparenta in cadrul concursului si alte nereguli sau suspiciuni , astept si parerile tale acolo Emoticon fericit . o zi faina
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Re: Am o problema cu transparenta concursurilor de la Vodafone

Emoticon fericit
noi toti avem o problema cu transparenta concursurilot de la Voda...... welcome to the club ........
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

aproape totii care suntem aici avem cate o problema cu transparenta in general a celor de la voda deoarece ne-au cam tras teapa la toate concursurile si majoritatea suntem nemultumiti de ei....poate cand o sa mai citeasca si ei mesajele de pe toate retelele de socializare si o sa vada catii oamenii se plang de ei si ca am inceput sa ne dam seama cum sunt ei de fapt o sa faca ceva si o sa fie mai transparenti de exemplu ca altfel se duc in jos si nu cred ca le-ar convenii....Emoticon cu limbă scoasă

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut "kilulucopilu",

Te rog sa detaliezi subiectul si poate chiar sa specifici cateva concursuri. Poate te pot ajuta cu cateva clarificari.

Claudiu

Highlighted
Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Claudiu,
am dateliat noi mai multe subiecte ( despre concursuri evident ) si nu am primit nici un raspuns la toate cererile, intrebarile noastre de pana acum Emoticon fericit. sa inteleg faptul ca kilulucopilu e mai norocos decat noi Emoticon foarte fericit
cu stima........... o zi usoara sa ai