Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-01-2012
0

Re: Concurs Vodafone! 10.000 E??

smecheria e ca vodafone o sa-ti ia 0.99E pe zi pana cand dai STOP daca nu pana la terminarea promotiei

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎30-03-2012
0

In SMS-ul primit scrie "fara cost", nici o atentionare de 0.99 EURO/zi !!! Este un abuz daca vodafone ma va taxa ... , cum se da STOP? trimit cuvantul la 310, nu le mai raspund la intrebari sau cum?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Buna LilianaB!

In SMS-ul primit scrie "fara cost", nici o atentionare de 0.99 EURO/zi !!! Este un abuz daca vodafone ma va taxa ...

Promotia este Standard si Premium

Cea Standard este gratuita( trimiţând SMS cu textul GRATUIT la 310),iar cea Premium (trimiţând SMS cu textul DA la 310)presupune "Taxare zilnică automată 0.99 EUR/zi, TVA inclus."

"Participantii activeaza taxarea zilnica de 0,99 EURO aferentă Serviciului începand cu ziua trimiterii mesajului și până la finalul Promoției (21 decembrie 2012)."

cum se da STOP? trimit cuvantul la 310, nu le mai raspund la intrebari sau cum?

Participantul poate opta să întrerupă Serviciul Recurent(valabil pentru ambele) prin apelarea gratuită a numărului *222, de luni până vineri între orele 10:00 – 22:00 și sâmbătă-duminică între orele 10:00-18:00 sau oricând, trimițând gratuit cuvântul “STOP” către numărul scurt 310 sau 311.

Detalii in regulamentul promotiei.

Ionut

Vodafone
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

ce ma fac eu cu voi Vodafone ? Am impresia ca sunteti de-a dreptul saraci rau si nu mi-e rusine sa o spun. Cum se poate face ca desi nu am dorit sa joc la acest concurs totusi am primit acest "SPAM" si sa nu imi spuneti ca nu este SPAM ca sunteti prea neseriosi "Al meu numar a aparut pe lista care pot castiga 10.000 euro azi !" haha buna gluma, sunt client de peste 12 ani la voi la compania cu acest numar si cu alt numere si cred ca o sa fac o sesizare oficiala la protectia consumatorului pentru scamatoriile pe care le practicati si sigur ma astept la un raspuns de la voi ca bla bla bla bla ....si eu o sa va zic PAS PAS PAS ! ma multe numai scriu ca imi pierd timpul cu niste neseriosi ca voi !

Înţelept
Postări: 113
Înregistrat: ‎24-07-2012

Buna iceboxshow,

Loteria promotionala este un intrument de marketing menit sa stimuleze utilizarea unui serviciu, fiind reglementat de Ordonanţa Guvernului nr.99/2000 si este o practica de marketing des intalnita pe piata din Romania, si nu numai.

Mesajul pe care l-ai primit este doar unul informativ, iar pentru abonare este necesar acordul tau.

Mai multe informatii privind regulamentul acestei promotii poti gasi aici

In cazul in care nu mai doresti sa primesti mesaje cu privire la comercializarea produselor si serviciilor Vodafone, imi poti trimite un mesaj privat in care sa-mi lasi numerele tale de telefon pentru a te ajuta in vederea dezabonarii.

O zi placuta!

Multumesc,

Andra.

Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Buna ziua ! Am si eu o intrebare la acest concurs cu 10.000 E,adica daca acesti 10.000 E sunt pe zi sau pe saptamana ??

Multumesc mult ! Astept raspuns !!

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

imposibil sa fie pe zi...

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut Florin, 

Premiul cel mare (adica cel final) este de 10.000 de Euro. 

Premiile zilnice sunt in valoare de 500 de Euro. 

Daca doresti si alte informatii, te rog sa ma anunti. 

Claudiu

Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Salut Claudiu ! Mai am inca o intrebare scurta,adica acei 50.000 E cand se castiga,se castiga tot la finalul concursului?

Dar la acei 50.000 E participa numai cei care au dat 0,99 E centi,nu ????

Eu unul joc numai pt 500 de Euro / zi,daca am norocul sa castig bine,iar daca nu tot bine este pentru ca nu pierd nimic.Emoticon fericit

Astept raspuns ! Multumesc !

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Florin-Iordache,

Premiul de 50 000 Euro va fi acordat la extragerea finala si de el va beneficia un participant la jocul cu taxa.

Iti urez mult succes!

Multumesc,
Irina