Concursuri Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Re: Concurs Vodafone! 10.000 E??

Va multumesc pentru urare doamna Irina ! Asemenea va doresc si eu dvs succes !!:smileywink: 

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-09-2012
0

Sunteti intr-o eroare groaznica atat utilizatorii cat si moderatorii....

Concursul are 2 faze: gratuita in care poti sa castigi 10.000 la finalul concursului in decembrie si una cu TAXABILA in care se poate castiga 500 sau 50000 de euro pe zi astfel: se fac 2 extrageri prima de 500 de euro pt clientii care au jucat la varianta taxabila si inca una pt 50000 euro extragere care se face  din toata baza de date cu clienti vodafone(care nu au trimis STOP LA 310) dar castiga doar daca a intrat in faza taxabila. Deci daca joci la varianta taxabila ai 2 sanse zilnice, una pt 500 de euro si una pentru 50000 de euro.

Moderatori cititi mai cu bagare de seama Emoticon fericit

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

• Pentru promovarea Serviciului, pe Perioada Promoției, vor fi desfășurate următoarele activități de promovare si marketing, cu 4 tipuri de premii disponibile pentru Participanți, după cum este descris mai jos și detaliat in Capitolele VI-IX:

Premii

Tipul participanților eligibili

Tipul Premiului

Frecvența Extragerilor

10,000 EURO

Participanți Free și Premium

Premiul de la Finalul Promoției

O singură dată la finalul promoției

50,000 EURO

Participanți Premium

Premiul Premium Principal

Zilnic pe durata promoției

500 EURO

Participanți Premium

Premiul Premium Secundar

Zilnic pe durata promoției

50,000 EURO

Participanți Premium

Premiu Surpriză din 23 septembrie 2012

În a douăsprezecea zi a promoției (24 septembrie 2012)

============================================================================================

Sursa

Vodafone
EMA
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎23-03-2012
0

Am raspuns la intrebarile gratuite. Sms-ul primit dupa 4 intrebari (vezi print screen) ofera doua variante si face trimitere la regulament, pe care recunosc ca l-am citit si eu abia acum.

Inteleg ca daca trimiti sms DA la 310 - incepe taxarea zilnica de 0.99 eur/zi contra careia ai doua credite sa te joci + sanse la premiile zilnice.

Nu am gasit insa nicaieri specificat ce se intampla daca

1. trimiti "REFUZ" la 310 asa cum e oferita varianta in sms

2. nu trimiti nici un alt sms la 310

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎03-10-2012
0

Chiar nimeni nu intelege ca toate astea sunt scheme ale vodafone pentru a mai trage niste bani de pe noi, clientii??!! Dar incep sa inteleg de ce fac acest lucur, pentru ca sunt destui prosti in tara asta care sa muste la concursurile lor de tre lei cuie! Deci si-o merita! Eu am de gand sa le fac o reclamatie la protectia consumatorului pentru faptul ca isi permit sa trimita astfel de mesaje SPAM oricarui abonat cum si cand vor ei! Nu este normal ca eu sa suport tot felul de sms-uri primite de la ei si mai nou si de la tot felul de companii care isi fac publicitate!!! Se presupune ca nr meu de telefon este confidential si nici macar vodafone nu ar trebui sa-si asume faptul ca pot sa imi trimita sms-uri cand si cum vor ei! Este penibil si o jignire la adresa mea atata timp cat primesc pe tel asemenea MIZERII!!! pt ca asta sunt!
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salutare!

Informatii despre dezabonare gasiti apasand INFO la sms-urile primite sau accesand site-ul nostru https://www.vodafone.ro/pauzadejoaca

De asemenea, doresc sa va informez ca tot accesand link-ul oferit de mine in paragraful anterior, gasiti toate informatiile legate de acest concurs (inclusiv legalitatea acestuia) - tab Regulament. 

In cazul in care aveti nevoie si de alte informatii, va rog sa ma anuntati atat pe mine cat si pe oricare dintre colegii mei. 

Claudiu

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎03-10-2012
0

Un raspuns din procedurile voastre chiar nu ma intereseaza! Stiu foarte bine cum functioneaza o multinationala si ce tip de abordare are! Asa ca macar nu mai raspundeti doar ca sa raspundeti! Dupa cum spuneam, multi prosti in tara asta care musca aberatiile vodafone!
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎04-10-2012
0

Daca chiar exista premiile astea de ce nu se dau direct?

Alegeti un numar si gata castigatorul.

Cand aud de trimite SMS... automat renunt.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna didi,

La semnarea contractului cu Vodafone poti opta sa primesti sau nu mesaje publicitare de la noi sau de la partenerii Vodafone. In contractul tau ai bifat, probabil, sa primesti astfel de mesaje. Pentru a iti spune exact va trebui sa imi lasi un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon, astfel incat sa pot verifica.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Poti oricand sa modifici aceaste optiuni apeland gratuit *567 ori rugand un moderator sa te ajute.

Multumesc,

Irina

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna EMA,

In ambele situatii prezentate de tine ramai in concursul gratuit si primesti in continuare intrebari pentru acesta.

Multumesc,

Irina